Co se mi líbilo,  Co se nám honí hlavou

Pusu ti dám…

(Boh) Byly jednou Dvě Třicítky, co spolu pracovaly, žily, psaly a zažívaly dobrodružství. Byly úžasné, báječné, veselé a hravé a pořád jim bylo třicet. Jmenovaly se Bohyně a Femme Fatale aka Fatalka. Měly spolu blog a spoustu projektů a skvěle se doplňovaly. Ale stejně jako se rozešel Paul McCartney s Lennonem, Hapka mentálně opustil Horáčka nebo Simon Garfunkela, o té ošklivé záležitosti mezi Dolcem a Gabbanou psát raději nebudu… zkrátka a dobře, i Bohyně s Fatalkou se rozhodly jít každá jiným směrem.
Okolnosti rozchodu nejsou podstatné. Podstatné je, co po sobě zanechaly a zda jsou teď spokojenější.

Zanechaly po sobě tři roky práce, která by se někdy mohla vydat, a nebo taky ne.

Zažily spolu toho tolik, že vlastně teď musí objevovat samy sebe a poznávají svůj vlastní rytmus a energii.

Fatalka si může prozkoumávat svět svým vílím tempem bez pocitu, že ji někdo k něčemu tlačí a naopak Bohyně může sundat nohu z brzdy a naopak šlápnout na plyn, aby se dostala tam, kam chce, bez pocitu, že ji někdo brzdí.

Jejich přátelství trvalo sedm tučných let. Potkaly se v jednom přihlouplém časopise, kde jejich oblíbenou písničkou bylo „Pusu ti dám“. Svorně si tuto písničku prozpěvovaly a zkoušely i napodobovat velmi náročnou choreografii. (Bohyně i přes své pětky byla Korn, kdyby někdo netušil, a křehkou Vondráčkovou ztvárňovala Fatalka… jak jinak :-)

Nechť to holkám na jejich sólové dráze životem pěkně šlape…ehm ehm, raději snad klape (nevhodného chování samozřejmě nikdy není dost)  a my si k tomu pojďme pustit jejich úžasný rozchodový song.

Byl to skvělý blog a byl to skvělý život, ale všechno jednou končí a každá trampota má svou mez (ale to je zase jiná vodrhovačka).  R.I.P.!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=18B3EOdk4rg[/youtube]

Mimochodem, až nás unaví se plácat samotné a dojdou nám prachy i nápady, tak jako Beatles nebo Dolcemu s Gabbanou, dáme se zase dohromady a vydáme knihu s názvem „Dvě Třicítky po Čtyřicítce“. Ale na to si budeme muset všichni ještě počkat. !Běda vám, kdo nám tenhle titul ukradne!

PS: Bohyně pracuje na novém blogu. Otevíračka bude 1.11.2014. Fatalka se zatím do psaní blogu nepustila, ale až to udělá, tak vám o tom dáme vědět. Blog Dvou Třicítek zůstává otevřen, abychom ho mohly vykrádat, tedy vlastně se inspirovat.

_MG_5967

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

13 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *