Co se mi líbilo

Bydlení s Bohyní…

(FF) …má řadu výhod:

Třeba – vždycky se přidá, když mám chuť v hodinách po půlnoci tančit, zpívat nebo si vyprávět o mužích a sexu. Ano, naše každodenní téma. Protože ona má chuť tančit a zpívat a vyprávět si o mužích vždycky!

Je moc vděčný strávník. Poté, co náš sporák zůstal panensky neposkvrněn téměř celý IMG_1623první měsíc a někteří lidé, se nám kvůli tomu trochu smáli, vrátila jsem se ke své uklidňující terapii – vaření. A Bohyně je nejlepší strávník. Ochutná vše – od spálených croissantů po salát typu co byt dal. Mám trochu podezření, že to všechno jí jen aby mi udělala radost, ale třeba ne. Btw – Verunko, kdy se stavíš, abys nám uvařila?

Je super, když zjistíte, že někdo zalil kytky a složil (vypral, pověsil) prádlo.

Vím, že docení informaci, že ředkvička v salátu i pomazánce je dobrá pro kořenovou čakru. Nevěřili byste, ale ne všichni mají tuhle bohulibou schopnost docenit mou IMG_1620IMG_1484trochu zběsilou a umně skrývanou spiritualitu.

Díky ní jsem konečně z šatníku vyloučila všechny šaty, které jsem roky nenosila a říkala si, třeba jednou. Až zhubnu. Až půjdu na výjimečné rande. Jenže super rande můžu zažít i v džínách a se současnou hmotností. Takže šatky odtančily a doufám, že dělají radost jinde.

Bere mě na párty k milionářům, kde se lidé převlékají za komorné a pilotky a kolem třetí ráno popíjejí u domácího baru třicetileté koňaky. Sbohem, vaječňáku, tuhle to podvečerní rande u špičky bylo naše poslední!

Můžu si půjčovat kabelky. A kosmetiku! To, že má jinou velikost bot, mám chuť u nacpaného botníku vzteky obrečet.
IMG_1628
Nepřijde jí divný, že na nástěnku v kuchyni dávám přehledy kulturních akcí, které musíme za léto stihnout navštívit, články s recenzemi kosmetiky a recepty.

Ráno se loučíme pořváváním v metru a s optimistickými výkřiky typu: „Chceš se, kurva, vdát? Tak na těch podpatkách vydržíš celý den!“ nebo „Ty klíče najdeš, i kdybys IMG_1626měla skočit do popelnice k tý prohnilý makrele!“

Škoda jen, že Bohyně není muž. Hned bych ji požádala o ruku. 

A ano, můj muž bude muset jíst spálené croissanty a v noci se mnou probírat nesmrtelnost chrousta. Nošení podpatků a diskuzi o krémech proti celulitidě mu mileráda odpustím.

Follow on Bloglovin

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

7 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *