Co se nám honí hlavou

Inzerát na víkend

(Boh) Jasně, je to líbívý cajdák. Jako všechno od Kryštofa. Ale co byste poslouchali vy, při vybalování krabic? Bacha?! Asi ne. No, a jak už to v tomto našem malém rybníčku českého showbusinessu bývá, někteří interpreti se hrají neustále, ať už napíší cokoliv a jiní nikoliv. A tak mi z rádia posledních čtrnáct dní hrál neustále Kryštof svůj Inzerát. A víte co, vůbec mi to nevadilo. Díky divadelní průpravě jejich texty nejsou tak hloupé a když za sebou zavřete 25let života na jednom místě a v tom novém tančíte mezi krabicemi, je fajn slyšet, „že bez konců, prostě nejde začít od-za-čát-ku!“ Ať už to znamená cokoliv.
Pro mě je tahle písnička potvrzením mého životního motta, které jsem vykradla z fengshui. Je dobré se zbavovat starých a nefunkčních věcí, které nám jen berou energii, aby se udělalo místo pro věci nové, co nás obohatí a posunou dál; je dobré uzavírat životní kapitoly, abychom pak v klidu a radosti mohly začít nové kapitoly, s novými hráči, na novém místě, s novou energií a elánem; a je dobré svými skutky dát Vesmíru najevo, že jsme připraveni na zázraky, protože jinak opravdu nepřijdou!
(No a teď, po tom životním moudru, je čas na cajdák! „Elá hop,“ řekla a přeskočila krabici, aby se mohla vrhnout na srovnávání ručníků a ložního prádla!)
[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=9rNrTWquayE]

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

2 komentářů

  • Vivi

    Krabice…banánovky! Kolik už jich prošlo mýma rukama, to bych nedokázala v životě spočítat. Pokaždé, naplněné spoustou věcí určených pro přestěhování (i rozdání nebo vyhození), symbolizovaly konec (při balení) a nový začátek (při vybalování). Pokaždé to bylo vzrušující…to očekávání nových životních dobrodružství. A tak i mým oblíbeným blogovým spisovatelkám přeju, ať je nová etapa plná těch nejpříjemnějších okamžiků.
    Vivi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *