Co jsem se naučila...,  v roce 2013

Co jsem se naučila …v listopadu

(FF) Stačí, když zvýším hlas a trvám si na svém a  dějí se zázraky.

Kaki slupka se nejí. Prý. Jím ji několik let. Tak nevím, co se mi stane. Možná už ve mně roste malý kaki strom.

Na peklo uzávěrek všeho druhu spolehlivě zabírá tatarák ze zvěřiny a dva a více aperolů. Pak taky tanec v chodbě a prozpěvování.

Vítr symbolizuje změny. A někdy to jsou změny síly orkánu. Důležité je se nebát, nenechat se odnést a někoho nebo něčeho se pevně držet!

Někteří lidé nedohlédnou za obzor vlastní důležitosti. Nedá se s tím nic moc dělat. Leda s nimi neztrácet čas. Pokud z nějakých důvodů musíte…

„Buď s lidmi, kteří tě zahřejí. Nejen fyzicky, ale i svými radostnými myšlenkami a inspirujícím přístupem k životu.“ Jedna z nejhezčích rad, které jsem kdy dostala.

Pravidla vánočních večírků jsou velice jednoduchá: Nebýt krásnější a nemít dražší šaty než nejvýše postavená žena ve firmě. Nedat na sobě znát, co si opravdu myslíte, usmívat se a být vtipná. Neříkat první, co vás napadne (na to pozor, hlavně pokud už jste něco popili). Neztratit dárky. Druhý den nikomu neříkat, co jste kde viděla a slyšela. Lehké jak pírko anděla, že? Mám jen takové tušení, že jsem skoro všechno (zase) porušila.

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Jeden komentář

  • Pavlinka

    „Nebýt krásnější a nemít dražší šaty než nejvýše postavená žena ve firmě. “ Svatá pravda … a uz vubec se k necemu takovemu vzajemne nenavadet s kolegynemi. Ale sranda musi byt a ty saty (nejen moje) uz opravdu potrebovaly vyvetrat :)
    O ostatních moudrých pravidlech nemluvě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *