krása, kosmetika a tak.,  Tasted On Us...Aneb vyzkoušely jsme

Philips Lumea recenze č.2

41OYi1Qd8uL(Boh) Původně jsem si myslela, že o Lumee (ach to skloňování) od Philipsu napíšu ihned, ale hodně jsem cestovala, neprobleskávala a někdy vynechala, takže teprve teď jsem schopná cokoliv napsat. No, schopná vlastně nejsem, ale donucená rozhodně. (Velmi se omlouvám všem, co na pokračování čekali/y)

Dostalala jsem pár otázek, které byly vesměs stejné:

1, Funguje Lumea?

2, Mám si jí koupit?

Odpovědi jsou následující:

1, Ano, no vlastně nevím...

Na mě Lumea funguje. Ale rozhodně nemůžete očekávat zázraky do druhého dne a reklama je jen reklama…Prostě „Když ptáčka lapají…“
Myslím, že by člověk měl počítat s dělším časovým obdobím. Takže ideální dárek na Vánoce. Něco jako akce „zhubni do plavek“. Smysl má začít v lednu, ne v květnu. Stejně jako s tím hubnutím.
Pokud mají chloupky 3 generace a probleskávat se máte po cca 3-8 týdnech, tak si to pojďme pěkně spočítat… i s opakovačkama to máme na cca 24 týdnů…takže abyste už začali, že?

philips-lumea-vide_1623941eBylo by vážně naivní si myslet, že stačí jedna kúra a jsem jak holátko. Na některých partiích jsem už opadaná a někde se prostě chloupky drží. Jsou měkčí a tolik se nezanicují, když je oholím, ale stoprocentní to není.  Největší rozdíl je vidět na tetování. Tam Lumeu pustit nemůžu, protože by mi vytetované kytky kolem kotníku a na lýtku vygumovala. Takže tuhle část poctivě holím. Díky tomu je opravdu vidět, jak to bylo před a po. Poměrně objektivní srovnání… které ovšem nebudu fotografovat. Musíte mi věřit:-)

Co bych asi doporučila, a co není v návodu, ale poradili mi to v jedno salónu, je průběžná depilace mezi probleskáváním – to taky hodně pomáhá. A pak další rada, která v návodu je a přišla mi jako hloupost, ale tak marná není… nakraslit si linie – čáry – podle kterých budete probleskávat. Já to dělám tak hala bala a teď jsem si všimla, že se mi na lýtku objevil ostrůvek, kam asi pravidelně nezablesknu. Jak říkám, někde opadáno, někdo ne… (Ach bože, sex už budu mít jenom po tmě.)

2, Jestli si Lumeu máte koupit? Nevím, to je na vás. Funguje. Ale rozhodně ne tak, jak si na začátku myslíte, a pokud chcete být připravené do bikin, napište Ježíškovi a začněte hned na Hod Boží. A pak pěkně po 3-4 týdnech, pokud to vaše pleť zvládne. Já bych do toho šla znova, zvlášť když chci rozšiřovat sbírku obrázků a nechci, aby mi pod nimi rostly chloupky. Je to investice. Do vás. A pokud chodíte na depilaci, vrátí se vám to po cca roce a půl. A následující roky jen šetříte. (Prý)

To je tak asi vše. Jdu se probleskávat, aby mohly ty kytky na kotníku růst do výšin.

Mimochodem, jsou určité partie, kam si špatně dosáhnete, takže je fajn mít někoho, kdo vám to tam pěkně a rychle probleskne… (jakékoliv volné asociace jsou povoleny. hihihi).

Žádná jiná omezení či rizika jsem nepocítila a vše, i když jsem alergik a astmatik, probíhá tak, jak má. Včetně těch rychlých bleskovek. Ale to je na trochu jiné „Vyzkoušely jsme“…

recenze č. 1 zde

foto zdroj: philips.com

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

9 komentářů

 • Marcela

  Vaše recenze je úžasně vtipná a i když jsem cca o 35 let starší než vy, … jako byste mi z duše mluvila. :-) .Ptám se Vás : Jste stále spokojená s výsledkem Lumea? Mám problém s chloupky v okolí horního rtu
  a na bradě mi (mám někdy ten dojem) vyrostou přes noc. (Kde se vzaly !? když jsem před tím večer baterkou a zvětšovacím sklem a s pinzetou v ruce důkladně prohledávala spodní část brady?) Jenže občas se objeví i šedivý.Myslíte že ten šedivý to nezveme? Za chvíli budu už převážně šedivá a fuj fousatá a to bych fákt nechtěla.

 • Monika

  Ahoj, chtela jsem se zeptat na par rad.Lumea mi prijde zitra ale v Elektru kde jsem byla byl velmi prijemny pan prodavac ale na me otazky nemel odpoved.Musim se predtim oholit vsude kde budu svitit, nebo muzu byt vydepilovana voskem treba na hornim rtu a podpazi?Nebo muze byt oholena treba dva dny predtim nez Lumeu zacnu pouzivat.Prosim o radu a predem velmi dekuji.M

 • Monča

  Chybí mi tu ale to nejpodstatnější info … nenašla jsem ho ani v recenzi jedna ani v téhle druhé … Bolí? Pálí? Štípe? Chodila jsem na laser a ač se to dalo vydržet, nejpříjemnější procedura to nebyla. Jak to blesklo, tak to maličko štíplo. Trochu byla cítit spálená kůže. Je tohle taky trápítko? Je potom potřeba kůži nějak ošetřovat?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *