krása, kosmetika a tak.,  kultura,  Rychlé tipy aneb Čím žijeme,  Tasted On Us...Aneb vyzkoušely jsme

Rychlé tipy aneb čím žijeme

(FF) Pročtěte si stránky Nestereonaleznete na nich zajímavé tipy, jak vybřednout z každodenní rutiny. Bůh se totiž skrývá v detailech a někdy malá změna stačí, aby se daly do pohybu velké věci. Třeba jen to, že den nebudete mačkat žádné tlačítko, nebo si nalijete džus do flétny (jako skleničky na šampaňské, samozřejmě!).

Dokonalé jsou kosmetické houbičky. Jednu mi přivezl tatínek z Řecka a jakmile jsem se na blogu Vivi dočetla, co všechno umějí její houbičky, musela jsem dát šanci na předvedení i té své. A teď spolu skotačíme ve vaně. Malá korejská houbička na odličování zatím jen přihlíží a stydí se zapojit, ale věřím, že se osmělí. Ach, ta její asijská přejemnělost a slušnost.

MARY-K~1Pořád jsem nadšena z krému na ruce Mary Kay. Peeling zapomínám používat, ale krém je perfektní společník. A dokonce se mě lidé ptají, jakto, že mám tak hebké ruce (ach, cítím se jak v reklamě a z kapsy vytahuji maxi balení aviváže). Co u mě neprošlo, je šampon Ryor s bylinkami.

Vyzkoušela jsem hadí i šnečí krém. Ani jedno mě nenachlo a vysvětlím proč. Šnečí krém ve mně asociuje představu slizu a slimáka, ačkoliv tomu nenasvědčuje ani jeho vůně, ani konzistence. Jen se mi nějak zkrášlování nepojí s představou slizkého tvora. Možná k němu dospěju jako k olivám, ale možná ne. Hadí krém mě neodpuzoval ani tak představou hada, ale nevyhovující konzistencí a pocitem ulepenosti ještě ráno roma-4(opravdu to bylo z nočního krému, fakt jsem v noci nejedla!). Takže „zvířecí krémy“ za mě prozatím BIG NO NO NO, jak říká Bohyně. Co vy, máte s nimi zkušenosti?

Absolutní must see – film Velká nádhera. Krásné, dojemné, vizuálně úchvatné, opravdové. A potvrzující (mimo jiné), že když něco dělat nechci, tak to prostě dělat nemám. Je to ztráta času, energie, peněz, citů, emocí, všeho. A takových postřehů tam je spoustu a ta hudba a ty párty a ten konec, který vám úplně potvrdí to, co jste si vždycky mysleli, a … promiňte, musím jít zas do kina…

Kromě skvělého muže, domova, psa a práce hledám tak nějak permanentně i skvělý krém na oči. Teď mám zrovna Vichy a Eucerin období. Oba krémy si zatím vedou skvěle, ale kamarádíme se moc krátce na zhodnocení našeho vztahu. Zatím mi tak stačí, že hezky voní, večer mě potěší a vypadá to, že jsou hezké zvenku a kvalitní uvnitř. Prostě to vypadá, že se z flirtu stane vztah, ale nesmím to zakřiknout.

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *