Co se mi líbilo

Volání andělů

(Boh) Známe to všichni. Některá rána prostě nejsou jako z magazínu. Nejsem krásná a ladná, na hlavě mám kudrnaté vrabčí hnízdo, nemůžu najít ponožky a o makeupu se mi může jen zdát. Na třpytky a zdravíčko prostě dneska nebyl čas. A tak jsem nasadila čepici, rukavice a vyrazila do studeného rána.
Když mám pocit, že ztrácím kontakt sama se sebou, když si myslím, že věci nejdou tak, jak si přeju, povídám si s Vesmírem, anděli, s Bohem a zkouším zjistit, proč je například najednou taková zima, proč jsem se nevyspala a jestli bude všechno v pořádku. Většinou rozhovory končím poděkováním a prosbou o ochranu mentální i fyzickou. Dneska jsem si zase povídala a říkala jsem si, že bych potřebovala znamení. A aby byla tak silná a tak častá, že přestanu pochybovat. Alespoň na chvilku. A začnu zase pevně věřit, že všechno se děje tak, jak má. Po poděkování jsem si nasadila sluchátka a zapla darovanou mp3. Najednou se mi v duši rozlil neuvěřitelný klid, slunce vyšlo zpoza mraků a bylo mi jasné, že vše se děje tak jak má a že všechno bude v pořádku. Že všechno je v pořádku! Zpívala mi totiž do duše Sarah McLachlan písničku Angel. Vesmír má opravdu smysl pro humor a moc mu děkuju! Afirmace, kterou nasdílela Teta Naty je jen dalším znamením, o které jsem si požádala.

„Na konci je pokaždé všechno v pořádku. A jestliže není vše v pořádku, pak to ještě není konec.“  (Happiness In Your Life)

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=ozKsQnRHb-c&feature=related]

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Jeden komentář

  • udvouverunek

    Taky si občas povídám. Ono to není na škodu. Některé věci prostě bytostem lidského původu ani říct nelze, a tohle je podle mě dost důstojná alternativa ;-) Verunka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *