Co se mi líbilo

Secret of love/Tajemství lásky

                                                                                                                            český překlad níže

My wife got sick.

She was constantly nervous because of problems at work, personal life, her failures and problems with children. She has lost 30 pounds and weighted about 90 pounds in her 35 years. She got very skinny, and was constantly crying.
She was not a happy woman.
She had suffered from continuing headaches, heart pain and jammed nerves in her back and ribs. She did not sleep well, falling asleep only in the morning and got tired very quickly during the day. Our relationship was on the verge of break up.
Her beauty was leaving her somewhere, she had bags under her eyes, she was poking her head, and stopped taking care of herself. She refused to shoot the films and rejected any role.
I lost hope and thought that we’ll get divorced soon…

But then I decided to act on it. After all I’ve got the most beautiful woman on the earth. She is the ideal of more than half of men and women on earth, and I was the one allowed to fall asleep next to her and to hug her shoulders. I began to pepper her with flowers, kisses and complements. I surprised her and pleased every minute. I gave her lots of gifts and lived just for her. I spoke in public only about her. I incorporated all themes in her direction. I praised her in front of her own and our mutual friends.

You won’t believe, but she has blossomed. She became even better than before. She gained weight, was no longer nervous and she loved me even more than ever. I had no clue that she CAN love that much.

 And then I realized one thing: „“The woman is the reflection of her man““

                                                                                                                                               Brad Pitt

Moje žena onemocněla.

Byla neustále nervozní kvůli práci, problémům v osobním životě, kvůli svým chybám a prohrám, kvůli starostem s dětmi. Zhubla tak, že ve svých 35 letech nevážila ani 50 kilo. Vypadala jako kostra a neustále plakala.

Už to nebyla ta šťastná žena, kterou jsem si vzal. Trpěla bolestmi hlavy, tlakem na prsou a neustále ji trápily skříplé zádové nervy. Nemohla spát, usínala až k ránu a přes den se rychle unavila. Náš vztah byl na bodu mrazu. Její krása uvadala, měla pytle pod očima, sklopenou hlavu a přestala o sebe pečovat. Nechtěla už točit filmy a odmítala každou roli.

Ztratil jsem naději a myslel jsem si, že se brzy rozvedeme…

Ale pak jsem se rozhodl s tím něco dělat. Získal jsem nejkrásnější ženu na světě, ideál milionů mužů a žen, a byl jsem to já, kdo měl to privilegium vedle ní usínat a objímat ji.

A tak jsem ji začal zahrnovat květinami, polibky a komplimenty. Překvapoval jsem ji a děkoval za každou společnou chvíli. Dával jsem jí spoustu dárků a žil jenom pro ni. Na veřejnosti jsem mluvil jen o ní. Vychvaloval jsem ji v její přítomnosti i před našimi společnými přáteli. Stala se centrem všeho dění.Nebudete tomu věřit, ale má žena rozkvetla. Byla ještě úžasnější. Přibrala na váze, přestala být nervozní a miluje mě teď mnohem víc než kdy předtím.Neměl jsem ani poněti, že MŮŽE tak milovat.

A pak jsem si uvědomil jednu věc: „Žena je odrazem svého muže.“

                                                                                                                           Brad Pitt

                                                                                                         

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

5 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *