Rychlé tipy aneb Čím žijeme

Aplikace, co nás baví – aneb rychlé tipy

(Boh) Nejsem nijak technický typ, ale počítačům, chytrým mobilům a jiným vychytávkám se nebráním. Beru je jako součást života a cokoliv, co mi zkvalitní den a pomůže vyřešit záležitosti rychleji a efektivněj, tomu dávám zelenou. Zde jsou mé oblíbené aplikace, které hojně využívám.

images1, My Wonderful Wishes
Program, který je takovou mou elektronickou verzí objendávání do Vesmíru. Napíšete si, čeho byste chtěli dosáhnout a pak si můžete na jednotlivá přání každý den klikat a dodávat jim korunky. Počtem korunek se dostáváte do určitých levelů. (Ale to je ve své podstatě jen takové zkrácení si dlouhé chvíle při čekání na „objednávku“)
Jakmile je přání splněno (nezáleží na korunkách, ale na Vás a na Vesmíru, že!), odklidnete si ho a ono se vám uloží o vašich splněných přání. Někdy je zajímavé pročítat, co jsem si kdy přála a za jak dlouho se mi to images (1)vyplnilo. Ze stejné dílny je i allikace My Wonderful Goals ale tu nějak nevyužívám, stačí mi diáře…

2, App Gratis
Každý den upozornění na zlevněné aplikace a každý den jedna aplikace zdarma. Proč ne, že…

3, Svátky
Kalendář se svátky mě upozorní na jmeniny mých kontaktů a je v celku velmi jednoduchý. Víc není co starlight_lgedodat. Na narozeniny mě upozorňuje facebook. Zbytek zvládá Moleskine. Já si nepamatuju nic. Bohužel.

4, Starlight
Hvězdná obloha jako na dlani. Díky GPS přesně víte, na jakou hvězdu se díváte. Jen zamíříte na nebe a je to tam. A to nemusíte být ani venku :-) Ano, klasický Pražák, co přes světla velkoměsta nevidí hvězdy se válí ve svém Alfím bytě a kouká do stropu.
Ale mě to baví, dívám se kde je Medvědice a Cassiopeia, otáčím mobilem a vzpomínám na chvíli, images (2)kdy mě při prohlížení hvězd jeden chlapec políbil. Možná to použiju na svém dalším randeti znova. Romantika zaručena.

5, Pocket Whip
Pamatujete jak měl Sheldon práskání biče v mobilu a vždycky když Bernardette něco po Howardovi Wolowitzovi chtěla, Sheldon zapráskal bičem? Tak to jsem si pořídila a moc mě to baví. Celkem si s tím vyhraju… Prásk, prásk!

mzl.rdzmnpjp6, Nike +
Aplikace na běhání. Teprve v záběhu. Aplikace i moje běhání. Nicméně zatím jsem docela spokojená. Všechny funkce jsem nevyzkoušela, ale baví mě hlavně sledování trasy a pak ta paní, co mi hlásí uběhnuté kilometry. Ideálně když obíhám chodce nebo kolem jede cyklista. Tahle aplikace umí také najít jiné běžce mezi kontakty, takže pak můžete šmírovat vaše kámoše a soutěžit s nimi. Nejsem soutěživý ani šmírácký typ, takže tohle jsem zatím nevyzkoušela, ale uvidíme, jestli ve mně běhání neprobudí malého závodníka zvrhlíka.

Follow on Bloglovin

foto zdroj: google.com

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *