Co se mi líbilo,  Co se nám honí hlavou

Již zítra, již zítra… ples Rajón Gala

(Boh) Strašně se těším. Zítra se koná první všeumělecký ples Rajón v Kulturním domě domovina Na Maninách. Všichni by měli být v gala let 40., 50. a 60. Kromě hudby, Zig-Zag tap & swing (taneční skupina) a toho všeho reje je pro mě osobně velmi lákavá přítomnost Lazy Eye, která se specializuje na 50.léta a ve svém budoiru dokonce dokonalé kolové šaty se spodničkami prodává. (Video Divokých matek v šatech od Lazy ke shlédnutí níže)
Naše přípravy nejsou nic moc. Díky pracovnímu nasazení jsme neměly šanci sehnat extra supr dupr šaty ani doplňky, takže jsem se rozhodly neutrácet, namixovat vlastní kousky a hlavně si to užít.
Naše rozhodnutí „to moc nehrotit“ padlo o víkendu, kdy jsme s Fatalkou jak šílené pobíhaly po městě a sháněly perly, lakované boty, vestičky, punčochy a jiné propriety, které zítra nutně, ale nutně budeme potřebovat. Dress code je sice gala, ale například Drahý půjde v méně formálním úboru, protože prostě kvůli tomuto večeru nebudeme kupovat nebo půjčovat smoking. (Ano, užil by ho i při jiných akcích, jakou je například myslivecký ples v horní dolní, v plné polní…atd., ale zatím smoking není naší prioritou). A navíc mu to takhle strašně sluší. Nechal se včera dokonale ostříhat, oholí si kvůli této akci bradku, takže na to, že je chlap, se kvůli jednomu pofidérnímu plesu opravdu překonává. (Už jsem jednou psala, že Drahého nikomu nepůjčím. Ano, je úžasný, ale za-po-meň-te! Najděte si svého drahého, nebo…!)
Já osobně si vystačím s šaty, co jsem měla na Havelkovi (řezníkovu dceru trochu přetuním v potetovanou námořníkovu milenku a bude vystaráno) a Fatalka, která chtěla původně jít za Marilyn se nakonec do všeumělecké společnosti uvede jako blonďatá verze Snídaně u Tiffanyho. Stačilo si koupit jednu tiáru a Merilyn šla do háje. Jo, tak už to s drahokamy a perlami bývá.
Tenhle ples je prvním svého druhu a tak nikdo neví, jak vlastně dopadne. Jestli všichni přijdou v gala nebo se bude cenit alespoň snaha, kterou někdo (jako my) měl. Tak jako tak to bude unikátní, a proto jestli nevíte co s načatým čtvrtečním večerem, přidejte se k nám a vyražte na Rajón. My tam budeme!

[vimeo http://vimeo.com/46967801]

video: Divoké matky
foto: lazy eye, moviebeauty.wordpress.com

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

4 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *