Co se nám honí hlavou

Velká omluva

(FF+Boh) Omlouváme se, že neblogujeme pravidelně, někdy i týden mlčíme, no, někdy i dva. Jak to tak vypadá, možná existuje něco…ehm, někdo, kdo nás donutí ve volném čase, který zhruba mezi 00:35 a 6:50 každý den máme, abychom něco pěkného zase napsaly.

blog

foto zdroj: email od kamarádky, takže nemáme šajna kdo fotku dělal, komu patří a kdo k ní má práva, ale fotka nám nepatří a nechceme ji zneužít… (na Ryana se ty práva vztahují taky?)

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

9 komentářů

 • Jan Vlášek

  Něco tak trapnýho jsem dlouho nečetl. Dvě tlusťošky ve Městě ??? Bejt Váma tak chodím cvičit a nepíšu takový SRAČKY!!!!!

  • Lucinda

   Aby díky tomu cvičení zapůsobily na gentlemana jako jste vy? No to bych jim to snad i zakázala. Doporučuji zkusit módní blogy-málo textu, hodně obrázků. Přesně pro vás!

  • mydve

   Vážený pane Vlášku,
   já mám možná pár kilo navíc, takže mě klidně mě oslovujte tlusťoška, když Vám to udělá radost (vždycky jsem měla charitativní sklony…), ale rozhodně tak nenazývejte Fatalku. Je to štíhlé děvče. A takové oslovení si nezaslouží.
   Přeji krásný den! Bohyně

 • Anonym

  Nic si z toho nedělejte :) Blog je osobní a měl by se psát samovolně, taky se mi někdy nechce a raději nic nenapíšu, než aby to bylo nucené. Pak člověka kopne Můza a psal by každý den :)

 • Lucifrid

  no, kdyby nevztahovaly, bylo by to fajn, co? :D

  jo a ja se citim stejne… ten volny cas nejradeji vyuzivam spanim :D ale cim je lepsi pocasi, tim min potrebuju spat :D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *