Co se nám honí hlavou

Hlavně vydržet! Vaši kámoši vás podrží!

(Boh) Už jsem to dlouho nezažila, pocit trémy, kterou člověk zažívá při zkouškách, divadelním vystoupení nebo prvním rande. Ne že bych byla tak sebevědomá, ale už mi taky není patnáct a mám svůj názor, zkušenosti a hlavně crew, která za mnou stojí. Nepřestává mě udivovat, jak se má banda neustále rozrůstá, nehledě na místo, kde se nacházím, období, kterým procházím a víru, kterou momentálně vyznávám. Prostě sbírám lidi. A oni pak sbírají mě… Když jsem začala s blogem, bylo to jako odškrtnout položku na seznamu „Co bych fakt chtěla“. S mladickou nerozvážností jsem se s Fatalkou vrhla do psaní příspěvků a ani si neuvědomila, že by mi to mohlo ovlivnit život.
Ale mohlo. Zřejmě nejsem tak stará, tak znalá a tak ostřílená. Po prvním komentáři chlapce, který nepatří mezi mojí crew jsem zjistila, že mě trochu rozhodí, když zjistím, že si blog čtou i cizí lidé nebo například lidé, u kterých si přeju, aby cizí byli, ale ne a ne se to povést… Je zvláštní zjistit, že to, co jste si moc přáli se splnilo, ale dostáváte se díky tomu do velmi obnažené a zranitelné pozice, kdy si na vás může dovolit kdokoliv. Je to jako virus. Včera to napadlo Femme Fatale, dneska mě. Obě máme blok z blogu. Včerejší krizi jsem vyřešila tak, že jsem vyhrožovala Fatalce po italsku. A hned mi poslala Co jsem se naučila v listopadu. Já žádného drába nad sebou nemám, takže si můžu dovolit nerozvážné chování, které si alibisticky obhájím.
Upřímně, asi bych blogování decentně zabalila, kdybych dneska na svůj ostře sledovaný profil na fb nedostala nadšené zprávy od členů mojí crew. Klaky, která mě nenechá padnout. Díky bando, tak já teda vydržím! I přes nevoli jiných, i přes mojí lenost a stydlivost, i přes následky, které nastanou, protože teď to vzdát už prostě nemůžu.

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Žádné komentáře

 • Katerina/Katy

  Holky, blog máte super! Já s některými vašemi názory souhlasím, s jinými ne. Ale tak to má být. Každý má jiný názor, jiný vkus, a proto je svět tak zajímavý!
  Holky pište dál!

 • Anonym

  Pokud jdeš s kůží, jak se říká „na trh“, tohle muselo dříve či později přijí. Ale já váš blog hltám, směju se od ucha k uchu, dávám Vám za pravdu a držím Vám palce. Píšete skvěle a hlavně srozumitelně…díky…Jana K.

  • Femme Fatale s Bohyní

   Děkujeme převelice. Děkujeme, že nás čteš a jsme rády, že se směješ. Proto i tenhle blog vznikl – abychom se zasmály našim životům a příhodám, které nechceme brát až tak vážně. Pozitivnímu přístupu zdar! :-)

 • Anonym

  Komentáře cizáků se po tobě musí sklouznout jako kapka vody po deštníku. Připrav se na to, že budou FAKT hnusný, hlavně, když budeš rozebírat genderovou problematiku. Chlapci jsou na to alergičtí. No co. Jejich problém, Ať si vezmou Zyrtec.
  Drž se Eva K.

  • Femme Fatale s Bohyní

   Máš pravdu, v hospodě, nebo potají z domova od svého kompu je každý silák, ale postavit se před člověka a říct, co si opravdu myslíš, to každý nezvládne. A nemusí jít ani o genderovou problematiku, že? Mimochodem, pobavila jsi mě s příspěvkem o malé kabelce. Taky jsem nosička a od Drahého neustále slýchám: „Nemáš kapesník? Nemáš žvýkačky, papír, tužku, můžu si k tobě dát doklady a peněženku? Ale ne že mi to zase zapomeneš vrátit jako minule!“ Hihihihihi (Ehm, napsala jsem příspěvek, kde jsem tě tak trochu vykradla…ale je dost osobní, tak váhám s uveřejněním) Boh

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *