Co se nám honí hlavou

Příčiny našich problémů

(FF+Boh) Když to nejvíc potřebujeme, rada se objeví. Kdekoliv. A v jakékoliv podobě. Ať už je to nápis na tričku kolemdoucího hlásající „Keep smiling“, drobná průpovídka sousedky, písnička v rádiu nebo afirmace, kterou v rámci facebookové aktualizace obdržíme. Cesty víry jsou nevyzpytatelné. Proto asi věříme.  Dle zenového rčení: „V mém životě se nic neděje náhodou.“, přikládáme afirmaci, která nás s Fatalkou zastihla v pravou chvíli. Třeba osloví i vás a začnete místo problémů řešit jejich příčiny .

MALÁ PŘÍČINA MŮŽE ZPŮSOBIT OHROMNÉ PROBLÉMY. ČLOVĚK SI OVŠEM VĚTŠINOU VŠIMNE AŽ TĚCH PROBLÉMŮ, PŘIČEMŽ JE JIMI TAK PŘEMOŽEN, ŽE HO NENAPADNE VYSTOPOVAT, ODKUD PŘIŠLY.
MÍSTO TOHO VŠAK ZAČNE HORLIVĚ HLEDAT NĚJAKÉ VELKÉ ŘEŠENÍ. AŤ UŽ HO NAJDE NEBO NE, STOJÍ HO TO KOPEC ENERGIE A ÚSILÍ, A MEZITÍM SI „NAŠE“ MALÁ PŘÍČINA SEDÍ NĚKDE V KLIDU A POHODĚ A SPOKOJENĚ SI VEGETUJE. OPRAVDOVÁ ZÁCHRANA V TAKOVÉ SITUACI JE UVĚDOMĚNÍ. AŤ UŽ TEDY ŘEŠÍME COKOLIV, HLEDEJME NEJDŘÍVE PŘÍČINU. VE CHVÍLI, KDY JI NALEZNEME, NAŠE PROBLÉMY ZMIZÍ DŘÍV, NEŽ SE NA NĚ STAČÍME ZNOVU ZAMĚŘIT.

Další moudra najdete na facebooku v komunitě Afirmace.

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *