Co se mi líbilo,  Co se nám honí hlavou

Není marnost jako marnost

(Boh+FF) Když dva dělají totéž, není to totéž. O kosmetických blogerkách toto platí dvojnásob…

Předem bychom rády uvedly, že nejsme velké fanynky článků o krémech z drogerie DM nebo rozboru ladyboxu, který dostal snad každý. Tedy, snad každá. Je evidentní, že nejsme cílovka těchto blogů, alespoň ne vždy.
Do drogerií si chodíme pro tampóny a prášek na praní, kosmetiku kupujeme v lékárnách, na letišti nebo v jiném dobře vypadajícím krámu a hlavně, nelámeme si hlavu s tím, jestli to klapne nebo ne. Koupíme produkt a buď nám sedne nebo ho věnujeme kamarádce, matce, sestře, babičce či rovnou hážeme do koše. No big deal. Rakovina, nezaplacený účet za elektřinu a vilný šéf, to jsou pro nás záležitosti k řešení.
Navíc, je nám třicet a tak už s úspěchem víme, co nám sluší a na co bychom raději zapomněly. Díky zaměstnání na plný úvazek, milostným aférkám, povinným návštěvám u rodičů a jiným okázalostem prostě nemáme čas pročítat charakteristiku každého kosmetického produktu, který někdo jiný vyzkoušel a pak se o tom obšírně rozepsal.
Ale jak už jsme v úvodu napsaly, když dva dělají totéž, nemusí to být totéž. A tak zatímco si jedna blogerka zakládá e-shop, kde se 100% rabatem přeprodává produkty, jiná kosmetická blogerka koná dobro.  Rády bychom tímto upozornily na akci probíhající na blogu Jarmark marnosti, jehož autorka se rozhodla udělat dražbu vlastních boxů, do kterých se jí podařilo sehnat kosmetiku, která není běžně dostupná v drogeriích. Jasně, nevypadá to tak zajímavě, ale opakujeme znovu, je to dražba, čili  – zábava, žádné kliknut na objednat, ale pořádný souboj a navíc se jedná o pomoc. Částka, která přesáhne náklady na pořízení boxů, jde na pomoc mladým onkologickým pacientům….
A najednou to všechno z vonku vyzerá inak, že?! Že by se dal svět zlepšovat i něčím jiným než tím, že jsme krásné a umíme si dobře nanést make up?

No, tak tahle akce na Jarmarku marnosti nás absolutně nadchla a protože se mají dobré věci podporovat, zde je odkaz na celou dražbu. I my si přihodily. Ukažte, že nejste srabi a zkuste nás přehodit. Pomůžete dobré věci a jako bonus si koupíte kosmetiku bez černého svědomí, že utrácíte. Protože tohle není vyhazování peněz. Tohle je Big deal!


foto zdroj: layoutsparks.com, googleimages

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

5 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *