Co se mi líbilo

Fashion guru ekonomických médií

IMG_2890(Boh) Já musím, prostě musím. I kdyby se měla odstěhovat, nikdy se mnou už nepromluvit a přestala se mnou vytvářet blog. Prostě musím tady zveřejnit odkaz na článek ze seriálu o módě, který napsala Fatalka. Ona je totiž moc dobrá, ale nerada se někde ukazuje. Nemá ráda neznámá telefonní čísla, ani protekci a lehkoživky. No, to já taky ne, ale jako správný markeťák nevěřím na rčení, že „dobré zboží se chválí samo“. Nechválí. A proto ji musím pochválit alespoň já. A každý, komu se její články budou líbit, by měl udělat to samé. Prostě to jen poslat dál.
IMG_2898   Celý týden bude vycházet jeden článek denně. O módě – s ekonomickým aspektem. Takže to nebude jen odkaz na nový svetřík nebo kabelčičku či přepsaný životopis módního návrháře z wikipedie. Je to autorský článek, který je nejen zajímavý, ale hlavně původní. Má hlavu i patu, je fakt dobrý, zaujme, pobaví a donutí vás přemýšlet. Tak jako autorka sama. Pokud se vám článek líbí, sdílejte dál.
A kdyby se náhodou blog přejmenoval na „Blog opuštěné Bohyně před čtyřicítkou“, tak je jasné, že Fatalka tenhle coming-out nedala a stalo se to, o čem jsem psala na začátku příspěvku.

„Kočí, Fergusovi se to taky líbí! Jsi fakt dobrá, mámo! Gratuluju a jsem na tebe pyšná! My všichni! Luv!“

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

6 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *