Co se nám honí hlavou

Co jsem se naučila v lednu

woman-couple-newmexico-439479-h(FF) Láska je sdílení štítu proti nevíře a samotě.

Důležité je umět se těšit. A tak se těším třeba na jaro, cestování, letní noci. A vůni moře.

Víte, jak kvete vanilka nebo kakao? Já to nevěděla, a přitom je to moc hezký! Podívejte se na boredpanda.

tumblr_mjare7h7161qc4odmo1_1280Kreativní destrukci typu Blackout poetry jsem se zatím nenaučila, ale budu na tom pracovat. Zatím se tady jen inspiruju.

Stačí se ozvat. Nějak jsem nezvládla vyzvednout jeden vánoční dárek. Bylo tenkrát dvacátého třetího prosince odpoledne, já nastydlá rozmrzelá, ztracená bloumala mezi dálnicí, benzinkou a kancelářskými budovami, než mi došlo, že jsem se ztratila. S dárkem jsem se plačky rozloučila a jela domů do teplé vany. Designový hrnek s vtipným nápadem přesně pro obdarovaného mi ale ležel v hlavě a tak jsem to (ano, po pár týdnech) zkusila reklamovat.
Popsala jsem slečně ze zásilkové služby problém přesně tak, jak byl včetně Hrnek Crocodile, 325 ml, světle modrý | Bonami 2014-03-29 09-25-09 2014-03-29 09-25-39bloumání u benzinky. Jen tu nudli u nosu jsem vynechala. Dárek mi poslali znovu, v klidu jsem si ho vyzvedla,  překvapená jejich milostí i popisem cesty (ano, našla jsme to hned), zamávala si s kluky z fitka v budově vedle a šla šťastně domů, pyšná na to, že nejsem lempl, který to nechal vyhnít. Tímto Moc děkuju milé slečně z bonami!

Život je cesta, která vede domů.

fotozdroj: The Library of Congress, blackoutpoetry

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *