Rychlé tipy aneb Čím žijeme

Rychlé tipy

poletucha-6(FF) Nadchly mě procelánové produky Hidden Factory  – jsou krásné, vtipné a připomínají dětství. A mají taky originální minisvětýlka do opuštěných zásuvek. Obzvlášť vhodné pro singly, vracející se v noci domů, nebo potulující se v noci po bytě. Možná i pro štěňata potulující se v noci po bytě.

girls-lak-na-nehtyZkuste seriál Girls – v Americe právě běží třetí řada. Ano, ten seriál je divný. Hodně. Hrdinky nemají vždycky perfektní vlasy, ani oblečení, ani vztahy, kolikrát nemají ani práci nebo ty vztahy (co mi to sakra připomíná). Hlavní hrdinka je nejen při těle, je, řekněme, spíše průměrného Sex-And-the-City-2-sex-and-the-city-2-23794827-1600-1200vzhledu, hodně ztracená a navíc s obsedantně kompulzivní poruchou. Zní to strašidelně, ale na nic si to nehraje. A je to seriál, který je opravdu ze života. Sice vám ze znázornění reality bude občas trochu úzko, ale nemůžeme se pořád dívat na to, jak někde někdo pobíhá po ulici v botách Manolo, že ano?

Zkuste i Film Klub poslední naděje. 413338-top_foto1-sxbioPokud se chcete přesvědčit, že Matthew McConaughy je víc než jen naolejovaná hora svalů běžící po pláži se surfem, kolem i skejtem najednou, podívejte se. Protože on umí hrát! (Jen pro info – Fatalka tenhle post napsala mnohem dříve, než se ctihodná Akademie rozhodla sdílet její názor…Boh)

FCDochází vám inspirace? Motivující čtení na FirstClass mě vždycky probere: „Z dlouhodobého hlediska nejde o to, co momentálně máme, co aktuálně znamenáme a čím jsme prošli. Naše výsledky dělá to, jak o tom, co jsme, co máme a čím jsme prošli, smýšlíme a jak s tím nakládáme.“

Dále je nezbytné si právě teď: nakoupit jarní výbavu od bot přes šaty po kabelku a podívat se na fashion weeky, pořídit si spoustu nových knížek (třeba Čtyřhodinového šéfkuchaře nebo Jídlo na prvním místě), natrhat si sněženky a dívat se doma na jejich křehkou krásu (křehká krása není v tomto případě klišé, IMG_2850ale pravda), chodit na rande, i když to třeba posté zase nevyjde (report brzy) a vědět, žejaro je ve vzduchu. A že bude krásné.

Raději vynechejte: šampony Aussie (brzy vám povím proč, teď si dávám hlavu do pořádku… finally, chtělo by se říct), dohadování s hloupými lidmi, kteří místo argumentů práskají telefonem, návštěvu restaurací, které mění svůj koncept každý druhý týden (aneb ze staročeské bašty rovnou do žhavého Mexika.. kdo stojí o tequillu, když přišel na řízek?!) a nepromyšlené zvedání z masážního lehátka tak, že ho rozbijete. Ouch.

obrázky: Poletucha – Hidden Factory, funpop.com, kamoska.cz, cinemArt, a.s., firstclass.cz, cs.publero.com, bledule ve Stromovce – Boh

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Jeden komentář

  • panda

    Preco sampony Aussie nie? Ja som s nim celkom spokojna, pouzivam asi dva mesiace, zaujimalo by ma, preco tebe nevyhovel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *