Co se nám honí hlavou

dvetricitky.cz

(Boh) Přešly jsme z wordpresu na dvetricitky.cz

A bylo to jako rozchod.
Bylo to jako stěhování.

Bylo to jiné a nové. Težší než jsme myslely, ale nebyly jsme na to samy. Nikdy na nic nejsme sami, když dovolíme, aby nám někdo pomohl.

A tak jsem se rozešly a přestěhovaly. A to samé udělaly i s blogem.

A ano, přišly jsme o několik fotek, a celý rok 2011, ale naštěstí jsme měly skvělého webmastera, který nám moc pomohl a o vše se postaral. Bez něj bychom se do toho přesunu nikdy nepustily. Což se teď jeví jako velmi logické. Nerozcházíte se ani nestěhujete, pokud nemáte záchranou síť (web), nebo pořádného mastra…že?

A tak si Fatalka začala zvykat v novém (mém) bytě a já si začala zvykat v novém (mém) životě. Bez Drahého a s novou prací. Jak už jsem psala v Ask for more, řekla jsem si o víc a teď mám skoro všechno, co jsem kdy chtěla. Jsem tak nějak vyklidněně šťastná.
K bydlení v Alfí čtvrti jsem přidala dokonalou práci, kterou můžu dělat z jakéhokoliv koutu světa a která navíc zahrnuje povinné tréningy ve Švýcarsku. Mám kancelář u řeky a spolupracovníky s exotickými jmény a adresami.

Můj přijímací pohovor trval 6 měsíců. Mluvila jsem několika jazyky, prošla rozsáhlou analýzou své osobnosti a setkala se snad s kde kým. Díky tomuto výběru ovšem nikdo o mně nepochybuje (tedy kromě mě, samozřejmě). Nepředpokládá se, že bych byla odmítnuta během zkušení doby a zároveň se neočekává, že bych odešla. Není tu takové to intenzivní předvádění, aby pak obě strany po pár měsících uvadly. Tady se jede na plný plyn a přetvářka vám nevydrží.  Nepředpokládá se, že tu byla. U dynamické práce je to vlastně technicky nemožné. Ve své podstatě je to tak trochu jako byste si svého partnera prověřovali několik let, než s ním hupsnete do postele. Nevím co bude, nikdy nevíte co vás čeká, ale zřejmě při výběru dalšího partnera vyzkouším tento “pracovní přístup”. Jen ty roky snížím na měsíce.
(Řekla a vyspala se s ním na prvním rande…:-)

Follow on Bloglovin

15 komentářů

 • Pavlinka

  Trochu me polilo, když jsem začala číst o stěhování blogu. Ale RSS naštěstí funguje. Čest webmastrovi. Teď už se jen těším na další články. Krásný léto.

  • mydve

   Náš webmaster je nejlepší ze všech a rády předáme kontakt! Ota je nejvíc. Rozumí náší zmatené řeči, požadavkům, které mu vysvětlujeme po mailu, je velmi milý, klidný a bacha na to! pohledný !
   Takže budete muset projít prověrkou..hihihi! Ne, jen se klidně ozvěte!

 • dantu

  Milé dámy, moc jsem nepochopila ty technické změny. Pro běžnou “zlatovlásku”/nebudeme říkat blondýnu/ , to zní, jako něco z vesmíru.
  On mi to,ale nějaký “počítačový mist” časem vysvětlí. Vždy nějaký někde je :-))).
  Chápu, ale ty reálné změny. Ke všem vám moc MOC gratuluji a mám z nich upřímnou radost.
  dantu

 • Jana

  ..přesně si pamatuju, kdy jsem vaše stránky objevila- 29.5., hmm, říkala jsem si, přispívají několikrát do týdne, dá se to číst, pobaví a navíc už jim stejně jako mně bylo třicet…:-) tolik radosti:-)…, okamžitě skončily v “oblíbených”…a pak dlooouho nic- pořád “co paří bohyně”, už mi to začalo lézt krkem, ale… trpělivost se vyplatila a tak se těším …a oběma přeju vše nej…(doplňte sami), Jana.

  • mydve

   Oh, to je tak krásné! Děkujeme!
   Slibuejeme, že už to nikdy neuděláme.
   Už se nikdy nebudeme stěhovat, ani rozcházet a měnit práci!
   Teď už to bide forever :-)))))
   (Boh)

 • U dvou Verunek

  Gratuluju! Ke všemu :) Jste holt holky šikovný, ničeho se nezaleknete a všechno na pohodu zvládnete :) Obdivuju vás!
  Fatalce přeju, ať se jí v novém bydlení líbí, a Bohyni to samé v její práci. Zatím to vypadá slibně, no ne?
  Jsem ráda, že je o vás zas slyšet. Sice mi weandthecity bude trochu chybět, ale chápu, že ve vlastním je to lepší ;-)
  Těším se na vás, kočky, snad brzy!
  Verunka

 • Evelina

  Taky se stehuju, taky jsem bez draheho, z nynejsi nenadvidene prace se vracim do sve milovane a premyslim, jak se pro nekoho stat femme fatale ci bohyni. Zacinam verit, ze vesmirna energie se pohybuje spravnym smerem a na moje stesti dohlizi nejaky master :D. Jsem rada, ze jste zpet, tesim se na clanky a preji at jsou vsechny zmeny pozitvnejsi nez pozitivni.

 • Luc.

  Když jsem začala číst o té dokonalé práci, skoro se mi až chtělo závidět (řekla a zezelenala). Pak jsem došla k tomu půlročnímu výběrovému řízení a spadla mi čelist. Vybírali pečlivě, ale vybrali – jak koukám – tu nejlepší! Takže ať se líbí a ať ta půlroční dřina stojí za to:-)

  • mydve

   Ta půlroční dřina byla jen začátek. Teď už budu pracovat pořád…Ale zatím velká spokojenost, tak uvidíme. Díky!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *