Co jsem se naučila...,  v roce 2013

Co jsem se naučila …v říjnu

(FF) Spolubydlící se na základě kdovíčeho (ok, milostného trápení) rozhodla pořídit si psa. Kdybych se já po každém milostném trápení rozhodla pořídit si pejska, mám dneska chovnou stanici!

S počtem rostoucích hodin, kteří dělníci tráví v našem bytě, protože tuhle se něco nepovedlo, támhle se něco pokazilo a „tudlecto je třeba dodělat, paninko“ klesají i zábrany. Kolik radostných hodin jsem strávila diskuzemi o politice, receptech, Halině Pawlovské a systému instalace elektřiny v předválečných domech! Kolik mužů jsem obšťastnila pohledem na mou nemytou, nenalíčenou tvář s umaštěnými vlasy a tričko na spaní bez podprsenky (obzlášť bizardní byla situace, kdy jsem „v ranním looku“ aneb Paní Bída vítala pracanty v tričku University of Beauty s fleky od oranžové omáčky… Ach, ty líbezné rekonstrukce.

V pokoji je třeba vždy mít zásobu pití, jídla a čokolády. Vždy! Už se nesměju Sheldonovým zásobám jídla ve skříni pro případ katastrofy. Ve chvíli, kdy dělníci odpojí přívody všeho a zatarasí vás v pokoji, pochopíte, co je katastrofa.

Nesmyslně předražené kafe, které nesmí chybět s converskami na instagramu každé trendy bloggerky, opravdu dokáže zaručeně zvednout náladu, ať už bulíte kvůli práci, zrušenému rande nebo rodině. I několikrát týdně!

„Ježiš, tobě je zle, viď?“ Ne, ehm, já jsem jen nenamalovaná. Oops. Nepomáhá ani BB ani CC ani Idealia.

„Největší rozdíl mezi bohatými a těmi, kdo mají peněz méně, je ten, že my jsme bohatí hlavně tím, že máme hodně času, který věnujeme sobě, rodině, dětem. V tom je bohatství skvělé,“ Ivana Tykač, manželka čtvrtého nejbohatšího Čecha.

Nechte si poradit od lidí, kterým se opravdu daří v oblasti, ve které poradit potřebujete. Od toho, kdo má úspěšný vztah, zajímavou práci, která mu přináší radost a uživí a baví ho, inspirující duchovní cestu. Málokdy vám dokáže poradit jediný člověk.

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

3 komentářů

  • Katy

    Ach ti dělníci :( Rekonstruujeme celý byt. Když ráno vstanu, tak mě vidí v pyžamu, županu a neučesanou (pohledy ale nejsou znechucené, spíš pobavené) a pak mě vidí odcházet v kostýmku :) Myslím, že ze mě mají prču, na rozdíl ode mě. Ale těším se až bude byteček hotový a krásný a já si budu v klidu vychutnávat hrnek horkého čaje v pyžamu a neučesaná :)

  • Pink Ambitions

    Ten posledni postreh je skvely, ale obavam se, ze v Cechach je tezke najit nekoho, kdo muze byt jakymsi mentorem, at uz pracovnim nebo vytahovym :( obas mi prijde, ze ten, komu se dari, se to spis snazi nechat pro sebe..stejne jako treba na networking si na to lidi jeste uplne nezvykli.. ale snad se to zlepsi..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *