Co jsem se naučila...,  Co se nám honí hlavou

Co jsem se naučila v dubnu

(FF) “A jak zaplatíte nájem, až budete ležet na ARO s naštípnutou páteří?” “A žijete se manželem ve společné domácnosti?” Miluju pojišťováky. Připomenou mi, že se mám vlastně docela dobře. Dokud se něco nepokazí, protože pak se budu mít fakt hodně špatně. Miluju, když mi ráno zavolají se svými super nabídkami a vylíčí mi ty nejhorší varianty mé budoucnosti. Protože to bych asi sama od sebe nikdy nedokázala. Just kidding.
IMG_5522 (1)

Podle zákonů aerodynamiky čmelák není schopen létat. Ale neví to. Takže létá.

“Na jaře si nezapomeňte zastřihnout konečníky vlasů,” napsala jsem bezelstně do textu, odeslala a vůbec mi to nepřišlo divné. Očividně jako novinářka zraju jako víno.

Neměla bych lézt na Tinder opilá. Neměla bych lézt na Tinder bez brýlí. Neměla bych lézt na Tinder vůbec.

IMG_6089 (1)
Někdy je nejlepší variantou orgasmu ta kosmetická.

“Víš, já teď nechci začínat nějaký vážnější vztah, má situace je komplikovaná a bylo by to vůči tobě nefér.” Tak tohle přesně je věta, po které by se postarší, poučená a zkušená žena (jakože já) měla při večeři s mužem sebrat, odejít a už se nikdy nevrátit, i kdyby mu temné oči jiskřily jako ďáblovi a od předkrmu se jakože náhodou dotýkal jejího stehna pod stolem tak, že by se jí dělaly mžitky před očima. Zkušená žena prostě nedělá, že tuhle zcela zásadní informaci přeslechla, že je jí to jedno, planě nedoufá, že se chlapec časem určitě rozmyslí, a hlavně, že to bude jiný, až se zamiluje. Jenže já jsem sice zkušená a postarší, ale taky úplně tragicky a zásadně nepoučitelná.

Důležité věci se skrývají pod hladinou, a když je čas, vykvete z bahna květ krásného leknínu. čínské přísloví

Nejlepší na páteční noci bez rande je, když máte pracovní povinnosti a ty pracovní povinnosti mají názvy jako Nové způsoby sexu ve městě nebo Temné hlubiny. Jo, někteří sex holt mají, jiní si o něm jenom čtou a píšou. Výhodou druhé varianty je, že nehrozí běh do lékárny pro těhotenský test, nelibý dech spolunocležníka po ránu, dopolední walk of shame mezi rodinami, co vyrazily na sobotní farmářské trhy, následné zírání na mobil do noci a zklamání, co smrdí jako šaty z předešlého večera. A až vyčichne a můj strach z osamění zase dokáže překonat strach z randění, snad už si konečně z bahna seznamek vytáhnu květ krásného leknínu.

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *