Co se nám honí hlavou

Sex and the (Summer) City – Letní desatero

(FF)  (na druhou polovinu léta…)

1. Léto je sexy roční období. Rozpálené ulice, rozpálená těla, odhalená kůže, spousty večírků, ano, léto je sexy. Takže si rozpusťte vlasy a užívejte si svou krásu, ať už se vystavujete v bikinách na pláži, nebo skotačíte v šatičkách po městě. Každý den si řekněte, že jste krásná a vyražte do světa.

2. Umělé materiály, laciné samoopalováky, třpytivé nehty, vycpávky do plavek, koženkové kabelky, fakeové pásky Versace a těžké parfémy sexy nejsou. Nejsou a nikdy nebudou. Stejně jako mokrá trvalá a podvádění.

3. V létě jsme všichni trochu rozjívení. Přesto bychom ale neměli zapomínat na dobré vychování (nesouložte v parku), zdravý rozum (neberte si ho, pokud jediné, co mu rozumíte, je „Aj laf jor bjutifl ajs“) a vlastní bezpečí (nechoďte na první rande na neveřejná místa, třeba na pole).

4. Dát si drink či dva je sexy. Pokud vás v hotelovém areálu přezdívají Whisky lady, sexy to už není. Pokud vás tak přezdívají i v práci, zamyslete se nad sebou.

5. Někdy máme tendenci si letní (anejen ty) románky plést s láskou. Flirt je jedna věc, splynutí duší druhá. Pokud se budete vídat i když už bude ze stromů padat listí a vědět o něm víc, než že má sexy zadek a červený kabriolet, jděte do toho. Třeba nakonec splynou i ty duše.

6. Pokud možno nespěte s barmany, animátory, delegáty a poslíčky. Pokud je vám kolem dvaceti, je to dobrodružství. Pokud je vám nad třicet, je to blbost.

7. Přemýšlet o ochraně sexy je. Řešit po létě nepříjemné svědění nebo čůrat tajně na papírek s vytřeštěnýma očima a rozklepanými koleny sexy vůbec není.

8. Trápí vás, že nejste v nějaké superexotické letní destinaci? Zní to jako klišé, ale je lepší být ve městě s někým, koho máte ráda, než na nejhezčí pláži světa sama nebo s někým, s kým tam být vlastně nechcete, jen si to neumíte přiznat. Odzkoušeno.

9. Letní sex s neznámými muži, které sbalíte na pláži nebo na baru je jako fast food. Zasytí vás, ale zázraky od něj nečekejte. A dlouhodobě se podepíše jak na vaší kondici, tak na vaší duši.

10. Užijte si to. Léto je krátké a tak nepromarněte ani minutu. Oblečte si nejhezčí šaty, na piknik vezměte tu drahou láhev vína na speciální příležitost a řekněte někomu, že ho milujete. Žijeme (možná) jen jednou.

Follow on Bloglovin

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

7 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *