Co se nám honí hlavou

Už zase běží(m) pozpátku!

(Boh)Všechny jsem chtěla varovat. A pak jsem na to v návalu jiných povinností zapomněla. A před čím, že jsem to chtěla všechny varovat? Před Merkurem, moji zlatí. Který je opět retrográdní (bližší vysvětlení v těchto(1) článcích(2)). Zmatené období plné průšvihů a zkratů systému započalo v sobotu v noci. A chvíli si to s ním užijeme. Včera jsem zapomněla na schůzku s kamarádkou Limetou, která mi měla dělat spolujezdce, ale mně to netrklo. Následovala nečekaná návštěva spolužačky, která mi celá zhroucená vykládala o nehodě, kterou měla, o starostech se stavbou bytu a jiných problémech, které se nashromáždily za poslední dny, ale já nic. Mně to netrklo. Jen hrdě vykládám, jak začnu hubnout až po tom, co nebude Merkur retrográdní, ale že bych si spojila informace, to ne!
A tak jsem si dneska opravdu užila. Měla jsem být na telefonu, neb mi stěhováci měli přivézt myčku a pračku. Psala jsem si vesele sms, byla v pohodě, ovšem když jsem si chtěla v 11 ráno zavolat, najednou jsem byla „bez telefonní sítě“. Po zapnutí a vypnutí přístroje jsem obdržela kvantum upomínek na zmeškané hovory – za více než 12hodin – a jedním z nich samozřejmě byli stěhováci. Ach ano, Merkur. A problém byl na světě. Než jsem myčku a pračku nakonec obdržela, naučila jsem se čelit vydírání ze stran svalnatých závozníků, kteří očekávali tisícovku za dodatečný odvoz (do své kapsy), křičela jsem na pobočce Vodafone, protože jinak bych brečela a křik mi pořád přišel důstojnější, přišla jsem o kontakty a fotografie, vlastně o celý chytrý telefon, dostala tatranku na telefonování, obvolala kde co a kde koho a nakonec mi byla dovezena pračka i myčka (za dvě stovky). Kdybych situaci nepodcenila, mohlo být všechno jinak. Měla jsem si ty spotřebiče objednat v pátek a ne v neděli. Ale s tím už teď nic nenadělám. Ani nic nového dělat nebudu. Hezky zůstanu šronzo…
Vězte, že pokud vám teď padá internet, seká se počítač, na vašem blogu najednou zmizela funkce blok a díky tomu články vypadají jako školní časopis, je to vina Merkuru. Jestli nemusíte, nic nového nezačínejte. Přečkejte toto období bilancováním a rozjímáním, ale NIC nedělejte. On toho Merkur natropí i tak dost za vás.

PS. Nevíte jak se dává text do bloku, když nejsou ikonky? Kombinace CTRL+Shift+…?Tohle je víc než ohavné. Snad se mi zítra ikonky objeví… (Merkure, Merkure!)
Objeveno, načteno, zjištěno a upraveno. Ufffff. (Ale já bych s takovým nepořádkem v příspěvcích nevydržela. No, alespoň nad něčím mám kontrolu…)

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

4 komentářů

    • Femme Fatale s Bohyní

      Do 8.srpna, Verunko. A pak zase v listopadu. Přesné vysvětlení a data najdeš podle tagu astrologie. Pokud jsi si seriozní práci dohodla minulý týden, nemělo by to mít takový vliv. I když PC a jiná elektronika se sekat bude. S tím nic nenaděláme… Hodně štěstí. Zvládneš to. Jsi šikulka!

  • Market

    davam velky „like“ Tvemu prispevku Bohyne! a velky dik! konecne vim, kdo, tedy co, muze za me nevyspani, zaspani, neochotu usnout, a pocit, ze nemuzu dospat… za spatne poslane nebo vubec neodeslane maily, a za spoustu jinych udalosti…kdy ze tohle obdobi skonci??! ;)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *