Co se nám honí hlavou

Sv. Valentýn podle Bohyně

(Boh) Fatalčina Valentýnská nálož růžového slizu byla psána z pohledu luxusní SINGLE blondýny, takže by se mohla někomu zdát neobjektivní, něco jako pohled z opačného břehu. Co ona o Valentýnovi ví, pche! Nebo to tak není? Jak jsou na tom zadaní? Také budou slavit? Nebo naopak odsuzovat? Po velkém Fatalčině úspěchu s příspěvkem na téma Sv.Valentýn přidávám i já svou trošku do mlýna.
  Jsem zadaná, bydlíme ve společné domácnosti a občas si hraju na náhradní matku. Nelítají kolem nás holubice míru a nehraje hudba –  o tom jsem se již zmiňovala, ale i tak je to nádherné. Každý den. Takže svátek Sv.Valentýna mě k nákupu přáníček se srdíčky a červeného spodního prádla rozhodně nedonutí. Jako single jsem tenhle svátek nenáviděla. Nesnáším kýč a umělou romantiku typu plyšáček s nápisem I love you nebo vzkazy psané se srdíčkama nad i. Měkkým i.
Tohle všechno není pro mě. Love songy – „proč jsi mě opustiláááááá, teprve teď jsem si uvědomil, že mi chybíš, když tu neeejsííííííí“ – hystericky přelaďuju a hlášky typu „Slzy nejlépe utře ten, kdo je způsobil“, které najdete v obalu od čokolády si rozhodně neschovávám a nelepím do sešítku. Není mi dvanáct, že… Všechny přece dobře víme, že po čokoládě roste zadek a slzy nejlépe utře šátek od Hermese. Nicméně, abych nevypadala jako sarkastická potvora bez srdce, ráda bych zde napsala několik typů na svátek Sv.Valentýna, které vás nepřipraví o důstojnost.
Celkem se mi osvědčilo rande v luxusnějších hotelových barech a restauracích. Většinou jsou plné cizinců, všechno je tam tak nějak jiné a vzrušující. Pokud se trochu vyšvihnete, změníte lehce vizáž, prostě překvapíte a se svým milým se sejdete až u baru, může se stát, že vás nepozná. Alespoň ne hned, znáte ten moment, kdy přijde a vidí jen luxusní šťabajznu sedící na baru a jeho beruška nikde? A pak se ta šťabajzna otočí a jemu to vyrazí dech? Na výraz v jeho očích nezapomenete. Navíc, když vám bude atmosféra přát, možná váš milý nasadí tu osvědčenou hru s vykáním, což následnému sexu dodá drajf. Osobně doporučuji Mandarin Hotel, Buddha bar nebo Sky Bar v Hiltonu. Ano, všechny tyto hotely jsou v Praze, ale takové překvápko funguje kdekoliv – jen musíte přijít dřív,  což je zvlášť pro mě nadlidský výkon…Ale za ten výraz v očích to stojí, zasnila se…

(Malá rada pro malé zvrhlice: Když si nevezmete kalhotky a jen tak to zmíníte, ideálně během hlavního chodu, většinou se k dezertu ani nedostanete. Doporučuji punčochy, nebo podvazkový pás. To je totiž romantika pro dospělé. Pokud mi budete chtít udělat radost, během toho dovádění plyšovému medvídkovi se srdíčkem utrhněte hlavu. Vy ho totiž dostanete. Muži už jsou takoví. Jednou se naučili nosit višně v čokoládě a rudé růže a tak to bude na vždy. Hanba bejvalce, která mu ukázala plyšáky! Samozřejmě toto rande se dá uskutečnit kdykoliv. Jen vynechte to trhání hlav medvídkům, mohlo by ho to vyděsit.)

valentinesdaypic27Doufám, že Vás můj návod na sexy rande odradil od nákupu pralinek a květin a hlavně rezervování speciálních valentýnských menu, které budete davově pojídat s dalšími páry – restauratérům se musí tahle akce vyplatit, takže se vsaďte, že obsadí všechny stoly a romantická atmosféra bude ta tam… Samozřejmě pokud nejste sdílný typ, to si to pak užijete!
Ráda bych ještě zmínila, že u těchto organizovaných romantických večeří se můžete stát svědky zasnoubení páru, který sedí hned vedle vás. Jistě budete tento výjev radostně sledovat, zvlášť, když už na svatbu pomýšlíte od první chvíle, co jste svého partnera poznala a jemu to víc než rok nedochází. Vítejte ve Valentýnském pekle!
Pořád trváte na červeném celofánu a polštářku ve tvaru srdce? Tak fajn, zkusila jsem to a vlastně to beru. Pokud jsou srdíčka nad i Vaší podstatou a milujete songy lááááska, páááááska, jeďte na téhle vlně dál. Sv.Valentýna si užijete. Vy ho vlastně máte pořád. Tenhle příspěvek je určen těm, kdo cítí, že to Valentýnské šílení není jejich šálek kávy, ale tak nějak paralyzováni odleskem červených girland nejsou schopni vymyslet něco jiného, svého, a tak se uchýlí k všude nabízené a propagované klasice. Vzepřete se a prožijte Valentýn podle sebe!
   Nebojte a zkuste tajné rande s kalhotkami nebo bez, udělejte si antivalentýn, zůstaňte celý den v posteli nebo peníze, co byste z donucení utratili za bonboby a květiny věnujte někomu, komu by se šikly.
Podle posledních průzkumů bychom měli plánovat valentýnskou útratu kolem dvanácti stovek. Nevím jestli na hlavu, nebo na pár – ale pokud budu počítat i opíjení singlů, vidím to na hlavu.
Osobně věnuji mému Drahému Záchod jakožto ideální a skutečný dárek. Zní to ujetě? Možná, ale záchod u mě vyhrál nad plyšáky. (Jak překvapivé…) Naštěstí si takové legrácky můžu dovolit, protože má  Drahý smysl pro humor, takže  se rozhodně neurazí a pěkně si to spolu užijem. Ostatně tak jako každý večer…

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

9 komentářů

 • EsterZ

  Tak sem přečetla oba valentýnské příspěvky a pořád sem ještě nepochopila, co je na Valentýnu tak strašně pobuřujícího. Z hlediska drtivé síly mediální masáže mi tento svátek nepřijde nějak víc propagovaný než ty ostatní. Je to prostě pořád stejný marketing – ať už nakupujete srdíčka, vánoční dárky a stromečky nebo barevná vajíčka a veselé zajíčky. Pořád to samé dokola.

  • Femme Fatale s Bohyní

   EsterZ ty jsi jistě zadaná dlouho a úspěšně zadaná. Jinak bys přesně věděla, v čem je sv.Valentýn tak ne přímo pobuřující, ale pro všechny nezadané tak otravný. Vánoce můžeme slavit s rodinou nebo přáteli, se svou láskou nebo s nikým. O Vánocích je vytvořený tlak na pospolitost, na to, že „nikdo nemá být o Vánocích sám“. OK. Většinou se to dá zařídit a dárky, co dostanete jsou kreativnější než plyšová srdce.
   A Velikonoce? Ó, Velikonoce jsou oslavy jara. Každý se snaží jet na vesnici, do přírody a užít si to. Opět tu není takový tlak na to, abych měla partnera. Ale o Valentýna se nezadaní cítí jako čuníci na porážce, kteří to již několik týdnů předem schytávají ve stylu: „S kým budeš slavit Valentýna?“ „Ty nikoho nemáš?“ atd. Čili je zde velký mediální (a možná i sociální) tlak na partnerství a v jiném čase tolik neodpovídám na svůj status než na Sv.Valentýna. O Vánocích se alespoň můžete zavřít a koukat na pohádky, ty jsou neškodné, ale na Sv.Valentýna dostanu i pořádnou televizní nálož romantických filmů, které mě po celodenním maratonu pořádně dodělají. Čirý masochismus.
   Neměla jsem sv.Valentýna nikdy ráda, když jsem byla single, snažila jsem se ho přetrpět, většinou se opila a vyspala s tím nesprávným, takže teď, jako zadaná zůstanu věrná své filozofii a nebudu ho slavit. Alespoň ne tak, jak mi diktují prodejci nebo soudruzi ze západu. Samozřejmě každému přeju co si přeje on, takže kdo miluje srdíčka a plyšáky, klidně mu na ně přidám. (Boh)

 • Lenka

  Záchod! Nejlepší dárek! Svému milému tím řeknete: Jsi důležitý. Potřebuju tě.
  A slibuju, že se na tebe aspoň dvakrát za den… posadím?
  Haha!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *