Co se nám honí hlavou

NENÍ ČAS NA ZLOZVYKY

(Boh) S nově nabytou svobodou přišly i nové výzvy. Ono to není jen tak, porušit vánoční tradice. Dominový efekt na sebe nedal dlouho čekat. Takže jsem se já, duch mejdanů, na Štěpána ocitla ve své vlastní kuchyni, kde jsem Mamma Boh a Janě (Fatalce) servírovala desetiletý rum a sama pila vodu s aloe, protože kojím. Hodně zvláštní pocit. A to jsem ještě dostala čokoládové bonbóny a nechala si je na ráno! Začínám se o sebe i celý svět bát. Nejdřív zatáhnu Vánoce, pak abstinuji, zatímco ostatní kropí. A jídlo si odložím na ráno? A co bude dál? Koupel v krvi panen? Přichází konec světa!
Doporučuji, abyste si dali všechno do pořádku, protože brzo bude po nás. Rovnováha světa je narušena. Vyvažovala jsem všechnu tu instagramovou dokonalost svým chaotickým, leč zábavným způsobem života, ve prospěch vás všech i budoucích, ale moje mise je u konce, drazí. Budete to muset vzít někdo za mě. A možná vás bude muset být víc, protože netrénovaný člověk tohle nedá. Takže si to rozhoďte a vemte si někdo 1, noční přejídání, 2, pití rumu ve dnech uzávěrek a 3, marné snažení se dosáhnout dokonalosti v tradicích – Vánoce (a možná i Velikonoce).
Trochu jsem polevila i v sebemrskání, takže kdyby se našel jeden dobrovolník pro každodenní vyčítání si všeho, co se mi kdy nepovedlo a nestihla jsem, předala bych mu žezlo. V tomhle úkolu mu  určitě pomůže Mamma Boh a ráda mu připomene, co ještě nezvládl nebo nemá. Takže týmová práce zaručena. Navrch jako bonus bych přihodila i vytváření nesplnitelných cílů a hodně napjatých harmonogramů a nesmyslných deadline. S tím sebemrskáním to půjde dobře dohromady. A jak říkám, kdybyste polevili, pošlu vám Mamma Boh, teda až vystřízliví.
Já totiž na tohle s Frederikem nemám čas. Musím shánět kachličky, dřez a taky makat na třech stavech. Samozřejmě vás v tom nenechám, a tak se budu dál zdokonalovat v nesmyslném nočním objednávání produktů z e-shopů a jejich následné vracení, pobíhání po zásilkovnách, snění o uklizeném bytě, do kterého si nekontrolovatelně kupuji úklidové pomocníky všeho druhu, které ani nevybalím a taky trochu zamakám na uchovávání starého oblečení do kterého doufám, že se jednou vejdu. (Blobost!) Ale zase…když se nebudu v noci přejídat, tak by se to mohlo podařit, ale nechvalme den před zánikem světa. Zatím toho mám ještě na starost dost, ale možná se o nějakou další činnost podělím. Až si ovšem překontroluji, jak vám jdou ty svěřené. Protože tu nechceme mít efekt motýlích křídel, že?! Instagramová dokonalost je několik kroků před námi a není radno to podcenit.
Takže kdo se hlásí? Pište do komentářů. 

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Jeden komentář

  • Iveta

    Já se hlásím o ten rum (nejen) ve dnech uzávěrek :-D
    A jsem strašně nadšená, že zase píšete 🤩 hrozně ráda si tady počtu 🤩

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *