Móda,  Tasted On Us...Aneb vyzkoušely jsme

Naty Šaty

IMG_20160522_101524(Boh) Jen dobrý být nestačí. Musíte mít k tomu také vhodnou prezentaci, rodinu a přátele, kteří vás podpoří, osobní přidanou hodnotu, kterou je třeba vřelost, nebo naopak neomalenost či hrubost, kontakty, štěstí, dobré načasování a milion dalších drobností, které nakonec tvoří onen úspěch, o kterém všude píší.
Moje kamarádka Natálie se rozhodla, že je už dostatečně stará na to, aby si založila vlastní obchod, který v Praze chybí. Pokud si pamatujete na dobu, kdy se ještě jídlo „jen“ jedlo a nikdo si ho nefotil, a jste z Prahy, pak si určitě budete pamatovat na Black Market na Petrském náměstí, který byl po revoluci ostrovem naděje a ujetosti všeho druhu. No, a něco takového si otevřela Naty v Karlíně.IMG_20160513_020457
Naty Šaty je absolutně ujetý sekáč, takový, jakým byl Black Market, jen je víc funky, míň techno, má v sobě víc ženskosti, není tak tvrďácký a obsluha, kterou představuje paní majitelka, vám dokonale poradí co nakombinovat tak, aby to bylo ještě lepší. Nezažíváte tu pocity, kdy se bojíte hustého pokérovaného týpka na něco zeptat, protože už jen rozhodnutí, jestli mu máte vykat nebo tykat vám zabere tolik energie, že se nakonec na rozhovor vykašlete, čapnete první věc, jen ať nejste trapná, zaplatíte a utečete.
No, tak tohle se vám s Naty nestane, naštěstí. V jejím sekáči je to jako v oáze klidu, hojnosti, zběsilosti a naděje, že byste mohla vypadat nejen dobře, ale hlavně jinak, než všechny slečny, co nakupují v retailu, především proto, že se do jeho velikostí vejdou a kombinaci našly v časopise, i s odkazem že…
Mimochodem, jediný stres, který v Naty Šaty fakt zažijete je nutnost se Naty ukázat. Jakmile vás svým kreativním, leč vlídným okem smrákne, tak vám do kabinky začne nosit šatičky, botičky, pásečky, kabelčičky a korálečky, které byste si sama nevybrala, ale z kterých budete absolutně nadšená. Proč píšu zdrobnělinky, které z duše nenávidím? Protože Naty je cizinka a takhle mluví. Nikdy jsem se jí za ta léta nezeptala, odkud vlastně je. Tipuju to na nějakou zemi kolem Ruska nebo Rusko samotné. Mluví ve zdrobnělinách, je veselá, otevřená, mrňavá a moc hezká. A když mě vidí, tak mi říká „Slunce moje“ nebo „Ty jsi moje kočička!“. Od nikoho jinIMG_20160610_055020ýho, než od týhle prťavý hubený ženský s dokonalým kukučem, bych něco takovýho fakt nesnesla. Ale od ní to miluju a vyžaduju.
Donutila mě nosit šaty, které bych si nikdy nevzala, ale které jsem měla na randeti 18:27, navlíkla mě do kamínkových tubusek, ve kterých jsem zářila na právní konferenci v Brně a taky mi vnutila šusťákovku, ve které dělám parádu na cvičáku. O jejím sekáči už psali na Tukutuku a taky v listech Prahy 8 a teď o její divočině píšeme my. A proč?
Protože Naty má všechno, má dobrý produkt, má vlastní šarm a kouzlo, má cit pro styling, který vám vytvoří z věcí ze sekáče – styling u Vuittona a Hermése s rozpočtem sto tisíc umí každý, že? A taky proto, že má přátele, co jí pomáhají s marketingem a propagací, protože v tom tak silná není. A mezi ně, kromě lidí z jedné z nejlepších reklamek, kteří jí udělali logo (nesmím prozradit odkud, ale já to stejně vykecám), patříme i my, Dvě Třicítky. IMG_20160625_144106
Nosit věci ze sekáče je fajn, dáte oblečení druhou šanci (a o druhých šancích my něco víme), neničíte planetu (toho se účastnit nechceme), ani svou peněženku (protože to si dovolit nemůžeme) a taky dáte šanci sami sobě. Abyste se odlišili a byli originální. S velkou pomocí naší Naty. A proto pokud chcete tuhle mrňavou vichřici zažít a prožít pocit, že jste zemřeli a probudili jste se v nebi plném divných věcí, které se vám ale líbí, tak přijďte v úterý, 28.6. 2016 do jejího butikosekáče v Karlíně, dejte si s námi šampus z barevných plastových kelímků a přesvědčte se o tom, že to fakt jde, když se chce. A i kdyby se vám moc nechtělo, tak Naty to ve vás probudí. 
(A ano, je to ten obchod, kde jsem při jeho otvíračce ukradla boty. Ale já je v úterý donesu, slibuju!)
PS: Naty Šaty je na facebooku a taky na instagramu (natysatykarlin). Víc sociálních sítí bychom asi teď nezvládli :-))

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Jeden komentář

  • Tomáš

    Po přečtení Vašeho článku jsem se vypravil do vámi zmiňované prodejny. K mému překvapení mají jen oblečení pro ženy. Obchůdek je velmi krásný a každý si tam jistě s pomocí paní majitelky vybere. I mě se to přihodilo. Paní majitelka Naty byla tak perfektní že mi prodala růžové kaliopky které mi ani moc neseděli ale to nevadí. Používám je když doma uklízím nebo myji okna. S tříděným odpadem jsem se ještě k popelnicím v kaliopkách neodvážil. Jediné co jsem postrádal byl koutek pro muže , kteří čekají na své partnerky které obsluhuje nezaměnitelná majitelka NATY.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *