Co se nám honí hlavou

Merkur a Mars – dva rošťáci, co mi řídí život

(Boh) O tom, že může být Merkur retrográdní a dost zásadně ovlivnit naše životy jsem už psala. Dnešním dnem se Merkur skoro zastavil a musím říct, že mi to ani trochu nevadí. Rozpohybovat by se měl po 4. dubnu a společně s Marsem by nám obě planety měly přestat škodit až od půlky dubna. Rozhodla jsem se vyslyšet radu své kolegyně Vítězky v boji a do  ničeho zásadního se nepouštím. Tedy kromě daní, ty vypracovat opravdu musím. Na druhou stranu, už jsem si je předpřipravila před několika týdny, takže to snad bude v pořádku. Podstata tkví v tom, že bychom nic nového, zásadního neměli začínat, protože to prostě dobře nedopadne. Minimálně se to povleče a budou kolem toho jen problémy. Docela bych už ráda vyrazila na rande, ale s vědomím katastrofy se do seznamování příliš nehrnu. Stejně tak bych už chtěla začít tapetovat, ale co když to dopadne tak, jak všichni (i já) předpokládají – malba se sloupe i s tapetami?
U nás doma se říkalo, že práce se skládá z práce přípravné a práce vlastní. Takže pokud přistoupím na to, že můj život ovlivňují planety Mars a Merkur, budu se holt věnovat pouze práci přípravné. Budu cvičit, držet dietu a číst motivační knihy o partnerství, abych byla na to randění dostatečně připravená a co se tapet týče, nechám je ležet tam, kde jsou. Ono se totiž může stát, že v dubnu už budu bydlet někde jinde. Nebo taky ne. Ale v tuto chvíli to opravdu ví jen Vesmír. Tak proč si komplikovat život?

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

2 komentářů

  • udvouverunek

    Tak nevím, potřebovala bych už celkem nutně pořádně začít psát bakalářku a půlka dubna pro mě bude už trošíčku pozdě. Co s tím? :D Asi se na tuhle předpověď budu muset vykašlat…
    Verunka

    • Femme Fatale s Bohyní

      Samozřejmě, že nutné řeším bez ohledu na planety. Na druhou stranu mi neuškodí s těma tapetama nebo randěním trochu počkat. Oboje tak nějak vhodně dozraje! Je to o tom, co nemusíte, to neřešte. :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *