culinaria,  Tasted On Us...Aneb vyzkoušely jsme

Jak nás zachránila Foodpanda

2014-03-08 13.04.03(FF) Nehrozí nám, že bychom někdy v blízké budoucnosti umřely hlady. Lednička i špajz praskají ve švech, protože nějak ten setrvalý přísun potravy z různých zdrojů nestíháme jíst, navíc bydlíme v lokalitě, kde je to na žebírka, co by z okna dohlédl, a prodejny potravin a fastfoody tu ulice lemují stejně jako naše historky náš každoden. Sice Bohynina maminka pokaždé ve špajzu vykřikuje, že nechápe, jak s tímhle složením stravy můžu mít tuhle figuru, což vůbec nechápu, jak myslí, ale jídlem nás zásobuje dobrým. Tolik k té postavě. Navíc neváháme otestovat nové věci (ok, ty mrkvové snacky smrdící jak zvratky byl ukrutný přešlap a smradlavý francouzský sýr v lednici nás nutil pátrat po hnijící mrtvole, ale co už). Důležité je, že se nebojíme a s2014-03-08 13.06.33 každou novou nabídkou zatočíme jak s malým štěňátkem (ano, Fergusku, mluvím o tobě a tvé budoucnosti, pokud mě ještě někdy vzbudíš ve čtyři ráno, s láskou FF).
Takže jsme neodmítly ani nabídku služby Foodpanda. Bohyně pracovala, já měla chřipku, prostě jsme obě hnily doma a neměly chuť ani energii ještě ke všemu vařit. Nejlepší je vždycky je, objednat si všeho co nejvíc, že. Ne, nebylo to jídlo zdravé, ani nutričně vyvážené. Ale bylo moc dobré! Jak vývar, tak hamburger, tak ořechový zákusek, těstoviny a smažený sýr.  Ano, kurýr se trochu pronesl. A hamburgery a smažený sýr jíme jen jednou roce a zrovna to vyšlo na tenhle den! (řekla a dojedla nuttelu).

2014-03-08 11.55.23(Boh) Já bych k tomu k tomu ještě dodala, že jsem neměla problémy s registrací a celkem mě překvapila akčnost FoodPandy, která mi pokaždé poslala sms o průběhu jak registrace, tak přípravy a dopravy jídla. Taky jsem nemusela věčnost čekat na potvrzovací emaily a jiné formality, což se mi stalo u konkurenční služby. Restaurace jsou rozdělené podle lokality, ve které se nacházíte, a taky si jde vyfiltrovat dovoz zdarma, což je super. Všechno je to přehledné a velmi jednoduché. Prostě zaregistrovat a objednat by si na FoodPanda zvládl i Fergus, pokud by se toho tedy dožil. Opět totiž  ponocoval…

A ano, dostaly jsme voacher na objednávku, abychom o tom všem napsaly, ale já si z FoodPanda objednávala už předtím, takže taková malá nenásilná a upřímná „malá domů“ :-)
Obaly byly zrecyklovány a ty od polévky a salátů umyty a používají se dál. Mojí babičkou. Prý mají tu správnou velikost. Takže přátelé buďte EcoChic a žijte LOHAS!

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *