Co jsem se naučila...,  v roce 2013

Co jsem se naučila v březnu

(FF) Když něco sním a nikdo to nevidí, je to jako bych to nesnědla. Tolik k jarní dietě.

Sebelepší nápad je vám na nic, pokud se o něm nikdo nezdozví, nebo pokud čekáte s jeho realizací na ten nejlepší čas. To je prostě jako s tou lahví vína schovávanou na speciání příležitost a schovávání krásných šatů na rande s tím pravým. K čertu s tím.

Emoce jsou bezpečné. Ať žije kineze.

Po třicítce by už nikdo neměl dělat recepční, servírku nebo nosit dva cůpky, laciné pestrobarevné holínky nebo flitrové tričko.

Stěhování a zařizování domácnosti je sice zábavné, ale taky únavné. Nejspíš proto lidé žijí v páru, že.

V pivnicích mají hnusné víno. Vždycky. Bílé i červené.

Co se duchovní ochrany bytu týče, andělé se krásně snesou s předměty feng-shui. Věci nemusejí být vždycky logické, systematické a vědecké. Někdy stačí, že krásně fungují. Že cítíte, že fungují.

Nemusím se omlouvat za to, že jsem citově založené, idealistická a abstraktní. Skoro bych i řekla, že i to je jeden z důvodů, proč mě lidé mají rádi. Ber, nebo nech být.

Follow on Bloglovin

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

6 komentářů

 • mfrohlichova

  Určitě se neomlouvej – mě se tahle kombinace líbí…Líbí se mi to o nápadech a krásných šatech ve skříni. Já ani nikdy nechápala, proč máma ten nejkrásnější ubrus nikdy nevytáhne na stůl….Já to nedělám, byť riskuju skvrny na ubruse i na šatech :)…Jo, po třicítce je zakázáno spousta věcí, ale spousta žen svůj věk vůbec nerespektuje a vydává se za „rozkošné diblíky“ (vedle svých dcer vypadají trapně, bohužel..) A v interiéru mám především ráda to kouzlo, když fungují dva zdánlivě nesourodé předměty – to je domov (a platí to i o obyvatelích :)

 • Královna

  V dnešní době by rádo mnoho osob nad třicet bralo i tu práci recepční… Prosila bych rozvést, proč je to špatně neboli proč se FF dívá na tyhle osoby (nad třicet vykonávající určité profese) zpatra – nu a o servírkách nemluvě. Trochu mě to zaráží až mrzí, zrovna tady… Možná jsem trochu přecitlivělá, ale zrovna jsem bez práce a tohle mi fakt zní jak od nafoukané slečinky velkostatkářové se zdviženým nosánkem nad ostatní póvl, pardon. :-(

  • Femme Fatale s Bohyní

   Já si nemyslím, že by cokoliv na tomhle blogu mělo být bráno smrtelně vážně. Ta zmíněná situace vycházela ze zážitku se slečnou nebo paní, která zapomněla, že už jí není -náct a urputně se snažila vypadat mladě, nebo alespoň diblíkovsky. Bohužel to nepůsobilo ani roztomile, ani profesionálně. Spíš mě to přivedlo k zamyšlení, jeslti se i já třeba někdy v budoucnu nezapomenu a stačím si uvědomit, že tohle už ne, že jsem směšná:). Upřímně přeju hodně štěstí a sil s hledáním nové práce, sama vím, že to není legrace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *