Rychlé tipy aneb Čím žijeme

Rychlé tipy, které nejsou pro panenky

(FF) Musíte, prostě musíte

vidět:
Děsivé filmy jako Elementární částice, La Cara Oculta, Daydream Nation a Perks of Being a Wallflower. Na oddech potom Surfařku a Mladou Viktorii. Jeslti se budete bát, nebo vám přitom a potom bude trochu DIVNĚ, tak si nestěžujte, já jsem vás varovala.

navštívit a jíst:
Cokoliv v Café Lounge. Už jsme tam byly asi třikrát a pokaždé super. Znalci sem chodí na kávu, my na hezké prostředí, milou obsluhu a jídlo. Nejhezčí místa jsou v přední části restaurace a na proužkovaných křesílkách u okna. A jen mezi námi – pokud budete čekat na recepci předtím než vás usadí, chovejte se kultivovaně. Jsou tam kamery, že.
Těch jsem si všimly, až po několika přeeedlooouhých minutách pobíhání, výskání a hraní si na cirkus a berní úřad. Echm. Ano, tři vysokoškolsky vzdělané ženy. Ju, a buchty a mazance tam opravdu chutnají skoro jako domácí.

vynechat:
Opocené bary plné opocených lidí. Pokud ten bar byl strašný před rokem, strašný zůstal, tak to prostě je. A jestli se vám tam nelíbilo tenkrát, poté, co jste o rok rozumnější a zkušenější (no..), se vám tam nebude líbit tuplem.

Stále stejné emocionální výlevy. Ano, všichni víme, že je to idiot, který vám ublížil. Že tu mrchu nemůžete vystát. Že tohle není fér. Že jste se snažila. Že jste mu věřila. Jo, je to blbý. A od toho jsou přátelé, aby vás vyslechli. Ale pokud se nedokážete soustředit na nic jiného než na obrovské emocionální drama, nedivte se, že na vás najednou nikdo nemá čas. (Nediv se, milá Fatalko.)

Follow on Bloglovin

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

4 komentářů

  • udvouverunek

    Filmy si píšu do pořadníku, Café Lounge rovněž.
    A dost mě baví to vaše „musíte, prostě musíte…!“ – :-D to silné doporučení až naléhavost nebo spíš až rozkaz a touha přesvědčit o kvalitě – to všecko tam úplně cítím :))) Bavíte mě, fakt že jo…
    Verunka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *