Co se nám honí hlavou

Co je pro mě toxické? Někdy asi nejvíc já sama.

(FF) Mám zvláštní a dlouholetou zálibu setrvávat v neuspokojivých vztazích a situacích. Kdybych měla psycholožku, poslala by mě s poukázáním na zasmušilý výraz na fotkách z mého dětství a s patřičným důrazem na nedostatek sebelásky do kurzů sebeúcty. V lepším případě.

castle-1539474_1920Z nějakého důvodu, motivovaného strachem typu „co bude potom a co když to potom bude horší než to, co je teď?“ totiž zůstávám v různě pohnojených situacích, i když vím, že ono nefunkční cosi rozpleptává pomalu, ale urputně a hlavně do hloubky moji duši…

Zbytek článku naleznete jako soutěžní příspěvek na lohasblogger.cz přímo tady. Hlavním cílem této soutěže je zpropagovat lepší, zdravější a odpovědnější žití, ať už se jedná o témata lifestylová nebo ta méně komerční, takže je jasné, že jsme se s radostí zapojily (no, jedna z nás určitě, zatímco druhá se právě vrací uličkou hanby z preHalloween párty, protože prostě umí žít!). No nic.

Jo, a nezapomeňte přijít na Green Beauty Market, protože my tam budeme! (jedna z nás určitě:). Těšíme se na na Market i na vás!

gbm_banner_lohasblogger_851x315

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *