Co se mi líbilo

Jak poznáte svou spřízněnou duši?

(FF) Jak poznáte svou spřízněnou duši? Sama odpověď neznám, proto vás obohatím citátem Richarda Bacha. Přeji vám spoustu spřízněných duší, protože to je jedna z nejlepších věcí, co vás může v životě potkat.

A soulmate is someone who has locks that fit our keys, and keys to fit our locks. When we feel safe enough to open the locks, our truest selves step out and we can be completely and honestly who we are; we can be loved for who we are and not for who we’re pretending to be. Each unveils the best part of the other. No matter what else goes wrong around us, with that one person we’re safe in our own paradise. Our soulmate is someone who shares our deepest longings, our sense of direction. When we’re two balloons, and together our direction is up, chances are we’ve found the right person. Our soulmate is the one who makes life come to life.   Richard Bach

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

2 komentářů

  • Anonym

    Já jsem již svou spřízněnou duši našla a je to úžasné mít někoho takového! Myslíme stejně, máme stejný smysl pro humor, říkáme ve stejnou chvíli stejné věci (i když mě ze začtku děsilo, jak často řekneme to samé, teď se tomu jen smějeme a děláme si legraci, že jeden druhému krademe myšlenky :)). Vytáčíme čísla našich mobilů a píšeme si smsky ve stejnou dobu. Stojí při mě, když se mi nedaří a neodvrací se ode mě, když jsem na něj protivná, a že protivná umím být pořádně! A dokonce vypadáme jako na obrázku, který sem dala Fatalka včetně barvy vlasů i těch měst! Je z Paříže a do New Yourku jezdíme oba moc rádi. Víte, co je ale zvláštní, jako malá holka jsem si říkala, že si jednou vezmu Francouze a bude to šlechtic …. Takže doufám, že se toto léto již vyjádří ;) Věřím, že všichni máme někde spřízněnou duši!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *