Co se nám honí hlavou

Strategie lásky

(FF) Nevěřila bych, že se to může stát i mně. Cynický holce, která nikdy nechodí na rande a od mužů utíká ještě před snídaní. A stalo se. Dělám věci, o kterých kdyby mi někdo vyprávěl ještě na začátku prosince, vysmála bych se mu s tím, že tohle se děje jen v romantických slátaninách. A je to tady. V mém životě. A já s tím nemůžu vůbec nic dělat. Chodím na rande, držím se s Ním za ruku, líbám se na veřejnosti. A přitom podle příruček, jichž byl můj život jeden čas plný, dělám všechno naprosto špatně! Píšu Mu v noci hysterické, navzájem si odporující smsky, ve kterých požaduji definici našeho vztahu (po týdnu). Vyprávím mu smutné historky o rozvodu svých rodičů a autonehodách končících zlomeným vazem. Při obědě. O Vánocích. Hodně piju a občas Mu celé dny neodpovídám. Nosím podpatky i krátké sukně, když vím, že půjdeme do lesa. Nechávám ho za sebe všechno platit. Hned první večer jsem ho pozvala k sobě domů. Nic se nestalo, ale svou morální pověst jsem tím asi drobet poškodila. Někdy skoro nemluvím a nechám ho, ať všechno vymýšlí sám. Odmítám s Ním jet na hory jen proto, že bych musela spát ve spacáku. Vyrostla jsem z dob, kdy pro lásku udělám cokoliv (prostě nebudu spát ve sroubence bez koupelny, jakkoliv romantické to může být). A víte, co je na tom nejlepší? Pokaždé mi stejně znovu zavolá. A já jdu vždycky znovu ven a dělám tyhle blbosti bez přemýšlení. Nechce se mi plánovat, stylizovat se a hrát si na paní Úžasnou, která vymýšlí strategie. Nevím ani, jak velkou roli má v lásce strategie. Protože tohle všechno, co Mu předvádím, jsem já. A jestli se mu líbím, taková, jaká jsem, tohle nebude jen adventní flirt. Krásné svátky!

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Žádné komentáře

  • Dasa

    To je milé. Po delší době číst něco podobného. Všechny strategie „vztahových odborníků“ ať jdou do háje, není nad to chovat se svobodně a vědět, že tě partner(ka) berou takového jaký(á) jsi. Gratuluji.

    • Femme Fatale s Bohyní

      Děkuju. Zatím si stále nejsem jistá, jestli chovat se svobodně je opravdu tím nejlepším rozhodnutím, ani jesti to všechno dobře dopadne. Možná si nakonec pro nějakou příručku ještě ráda poběžím! :-) (FF)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *