Co se nám honí hlavou

Sex ve městě 2012

(FF) Jsme s Bohyní z generace Sexu ve městě. Ten měl premiéru před 14 lety. Bylo mi 17, všichni mi říkali Babe a Beatles zrovna začínali… Ne, vlastně ne. Bylo mi 17 a nevěděla jsem, kdo je Manolo Blahnik. Místo Prady jsem vzývala pravdu a myslela jsem si, že ve 30 budu mít roztomilé děti (holčičku jako princeznu a klučíka rošťáka, jak jinak), úspěšnou kariéru (chtěla jsem něco ve stylu Amandy Woodward (pozn. redakce pro mladší ročníky, Amanda byla elegantní mrcha ze seriálu Melrose Place, což je něco jako BH 90210, ale „dospělejší“. Jestli nevíte, co bylo BH, není vám pomoci a do tajů 90. let neproniknete) a manžela (někoho mezi Johnnym z Hříšňáku, princem z Fantaghiro a Nicholasem z Angeliky).
Příběhům singl třicátnic jsem se smála jako všichni ostatní a nechápala. Dneska ty příběhy zažívám. „Tak co je nového?“ vyptávají se lidé se špatně skrývanou radostí z toho, jaké trapasy se mi zase přihodily, zajíkají se smíchy a potvrzují, že můj život je jako seriál. Nebo jako Bridget Jones. Johnny stále tančí někde jinde a já už si nemyslím, že někdy v životě budu nosit kostýmky. Před 14 lety prostě vypadalo všechno jinak. Bohyně si myslela, že tmavá konturka na rty je sexy, že musí používat difuzér a spoustu pěnového tužidla, aby byla „souměrná“ a že je děsně cool vynadat „nějakému“ Heathu Ledgerovi za to, že jí dupe nad hlavou.  (Kdyby mu raději ukradla boty, co si věčně nechával na chodbě. Teď by je mohla vydražit na ebay.com. Jenže v té době, o žádném ebay ještě Bohyně neměla ani páru…)
   Jak by vypadal seriál Sex ve městě, kdyby ho natáčeli letos? Božský by jezdil taxíkem (kvůli finanční krizi), Samantha by svým PR zahltila sociální sítě a Carrie by už nemilovala Blahnika. A jak byste na tom byli vy?

Zde je odkaz na 27 věcí, které by se  v dnešní době v Sexu ve městě už neobjevily.

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *