Rychlé tipy aneb Čím žijeme

Rychlé tipy aneb Čím žijeme

1 matějská(Boh) Musíte, prostě musíte:

Jít:
Na Havelku a jeho swingový večer (13.4.). A taky na Matějskou pouť, přestože je to tak nějak zvláštně devadesátkové a všude se prohání kačeři (duckface) s fejkovejma vuittonkama. Když budete dostatečně otrlí, najdete si svou atrakci a užijete si to. Tak jako já. (To je aquazorbing…)

Vidět:
Seriál Las Vegas: Kasino. Hazard není špatný a někdy můžete mít štěstí, ale nad kasínem nikdy nevyhrajete, stejně jako nad berňákem. Dále ještě doporučuji Looper, Lov lososů v JemenuPříliš dlouhé zásnuby. No a taky Silver Linings Playbook, neboli Terapii láskou, ano FF už o tom psala. Ale tak nějak jsem se v tom filmu našla a celé si to všechno znovu prožila a odžila. Jennifer Lawrence je skvělá a Oscara si zasloužila.

Ochutnat:
Cokoliv z menu v restauraci Oblaca. Skvěle vaří, kulinářský zážitek vás nemine aobrázek2 prostředí je impozantní, nádherné, romantické a velmi, ale velmi kreativní.

Přečíst:
Pokud nemáte na knihy čas, vřele doporučuji zkusit číst blogy. Konkrétně od Radky Třeštíkové Michelle Lasekoot. Jejich fejetony jsou sice o ženách, ale psány s takovým nadhledem, že si je oblíbí i váš přítel. (Já je tomu svému přeposílám….) U nás se michelle2zabydlela Kráva (protože občas se všechny chováme jako krávy, že?) a taky ženský matrix (tím doma pojmenováváme nejedno moje snažení).

Vynechat:
KFC a McDonald. V rámci Fatalčina pracovního průzkumu jsem byla donucena opět vyzkoušet (ne)poživatiny z těchto fastfoodů a upřímně, po McDonaldovi jsem měla pocit, že jsem snědla ochucenou vatu a po KFC jsem Fatalce v půl dvanácté v noci volala, že mám pocit, že ty kuřata se ve mně zrodí znova, a vylezou mi pupíkem i s drápama.

Follow on Bloglovin

 foto: amctheatres.com, lmt.knihovna.cz, theindependant.com, fotoarchiv Bohyně a Drahého

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *