kultura,  Tasted On Us...Aneb vyzkoušely jsme

Photobooth aneb proč ještě nejsme vdané

IMG_3002(Boh) Všechno, co jsem si kdy přála, se mi plní. Někdy i s dvacetiletým zpožděním. 
Moc jsem se chtěla nechat vyfotit v té budce, která vás vyfotí v sekvenci po čtyřech. Taková ta americká, jako ze seriálu Beverly Hills 209 10.  Nebo ta francouzská, jako v Amélii z Montmartru. Ale ne, to ne.

V ČR byly jen budky na jeden záběr, který vám vytisknou čtyřikrát. A v barvě. Vyzkoušela jsem ji, s babičkou, když mi bylo dvanáct a o téhle fotografii se v naší rodině stále vykládá. Vypadala jsem jako pozdrav z Ruska, a mnohem hůř než na ostatních pasovkách. (Mimochodem přípomínat úchyla, děvku nebo masového vrah je moje specialita. Všechny IMG_3003nepovedené pasovky si schovávám a jejich hrůzostrašné defilé předvedu, až bude třeba zachránit sledovanost blogu. Snad ta chvíle nikdy nepřijde.)
Takže se dvacet let s dvaceti lety sešlo a i v ČR, no vlastně zatím jen Praze, máme super Photobooth – repasovanou mašinku, která vás za 50 Kč vyfotí čtyřikrát jinak. A to v kině Světozor, prosím. U pokladen. Mimochodem Světozor společně s Atlasem a Bio Oko patří mezi moje oblíbené, takže za mě dobrý:-)
Fotky se taky povedly, jen nám tak nějak vysvětlily, proč ještě nejsme vdané :-(

Zde je příběh našich lásek  – ve 4 obrázcích

IMG_3031
Takhle nějak vypadáme na fotografiích do seznamky.

Milé spořádané pracující ženy.

Ideální společnice, zábavné, skvělé a reprezentativní manželky, a když Bůh a přírodá dá, tak snad i dobré matky.

Jeden by si dokonce mohl myslet, že je tu i příslib něčeho šťavnatějšího,

pikantnějšího, trochu zvířecího

divokého a nespoutaného….auuuuuu!

Ale to je jen dojem.

Ve skutečnosti to není jen příslib, ale pořádný nářez a jízda na horské dráze, což vám dojde po několika měsících, zatímco vám vlasy vlají, nebo stoupají na hlavě (podle příležitosti), kreditka bije na poplach a vaše matka v celém tom rodeu začne chystat svatbu. Fakt, že váš otec na nás potutlně mrká, zatím jen přehlížíte.

Pokud nejste silní v kramflecích, dostanete se do situace, kdy musíte utéct, protože je to najednou moc divoké, moc sexy, moc animální a vaše pudy sebezáchovy vyhrají, takže se dáte na útěk.

Váš život už nikdy nebude jako dřív. Celou dobu to bude tak trochu pod psa, dokud nepoznáte milou a opravdu spořádanou fenečku, se kterou se usadíte.
Váš tatínek už na ni nebude během nedělního oběda potutelně mrkat a vaše maminka s ní bude radostně zavařovat marmelády.
Zatímco nám budete posílat sms a slídit na facebooku.

Photobooth prostě není pro každého!

Ale vřele ho doporučujeme! :-)

Info zde.

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *