Co se mi líbilo

Hudební ochutnávka SAIL

(Boh) Strašně se mi líbí písnička Sail od Awolnation. Poprvé jsem ji slyšela včera a od té doby ji doma tuníme v přesmyčce. (Myslím, že ráno sousedi nechápali…hihihihi).
Chodím na pole dance (ano, tančím u tyče) a přiznám se, že mi to moc nejde. Nějak je to všechno složitější, rychlé a nejasné a když se konečně pořádně zhoupnu a ladně odlepím od země, vyděsí mě ten švunk natolik že upadnu nebo udělám něco hodně neestetického. Trochu jsem včera propadala zoufalství nad svou vlastní nemotorností a když naše úžasná lektorka Kristýna vyhlásila freestyle na hudbu, řekla jsem si: „No bezva, budu muset to svoje pachtění ještě přizpůsobovat hudbě. Co ještě?! Neumím koordinovat tělo a navíc ještě k tomu zjistím, že nemám rytmus?!“
   … Sail!…Sail!… This is how I show my love… I made it in my mind because… I blame it on my A.D.D. baby… (možná mám taky A.D.D. – poruchu pozornosti, protože mi to najednou ŠLO!!!!!) Najednou mi všechno šlo. Přestala jsem se bát a začalo mě to bavit. A možná i trochu jít. (Moje modřiny si to nemyslí, ale já jo. Sail!)
Moc děkuju za tenhle song a posílám dál. Určitě mrkněte i na klip, protože je luxusní, přestože neoficiální! Hezký víkend nejen začínajícím tanečnicím u tyče! :-)

Follow on Bloglovin

 

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

10 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *