Rychlé tipy aneb Čím žijeme

Další rychlé tipy

(FF) Musíte, prostě musíte:

Vysedávat:
na sluníčku a dívat se na kvetoucí narcisky, tulipány a hyacinty.

Zamyslet se
nad článkem v Elle „Život začíná ve dvaceti“ o tom, že veškerých 80 procent důležitých věcí v životě se každému stane do jeho 35 let a že co nestihnete do 30, v podstatě už nestihnete nikdy. Myslím, že se redaktorky jen trochu nešťastným způsobem snažily podat, že bychom neměli nic odkládat. Že není čas na věci „prozatím“. Takže pokud trčíme v blbé práci, s blbým chlapem nebo se nějak necítíme, neměli bychom si říkat, že je to jen „prozatím“. Není.

Podívat se
_vyr_360DSC_8262na vlaštovkové náušnice a ručně malované poháry, které jsou nejen na citronádu (sem)

Jíst
spoustu chřestu, jarní zeleniny, pobíhat po městě v balerínkách, zase začít běhat, smát se a dívat se do korun stromů

Vynechat
diskuze s lidmi, kteří neumí svou práci, nebo jí nerozumí. Pokud o něčem debatujete a daný „odborník“ toho objektivně ví mnohem míň, než vy, zato svou neznalost dohání arogancí a buranstvím, kašlete na to. Udělejte si věci podle svého svědomí a nazdar.

Follow on Bloglovin

foto: indiva.cz

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

7 komentářů

 • kocourpes

  Jo, nad tím jsem loni (v čerstvých 20) hodně přemýšlela, že musím mezi 20 a 30 hodně stihnout. Vystudovat, ideálně založit rodinu, kariéru. A přitom je na to všechno relativně málo času. Tak jsem odpískala jeden vztah, kdy jsem sice byla strašně zamilovaná, ale drahouš byl bohužel ženatý a akorát bych ztrácela čas čekáním na to, jestli se náhodou nerozvede. Přiznávám, že pořád z toho nejsem venku, ale lepší než v tom setrvávat.

 • Králikkéš von Marakkéš

  Vlaštovkové náušnice nemám do čeho píchnout, nicméně jsem přemáchl svou řepnou košili a taky tu sakurovou a taky tu s lístkovým ornamentem, čtu na lavce Pivoňkovou lucernu a pipkám z Elle bych dal za uši. Ten kult mládí mě nudí. Vlak neujíždí, vlak jede, aby jednou dojel do stanice ráj. Šance jsou tu pořád, dokud jim dáváte šanci. Je fakt, že pochopit jisté principy do 35 let je, řekněme, životně povznášející, nicméně každý máme cestu svou…..Tally ho
  Jo a co maj nosit kluci, když maj holky balerínky. Mokasínky?????

  • Femme Fatale s Bohyní

   Ahoj Králíčku, ano, mokasínky! A potom sandálky a žabky a taky naboso se dobře kráčí po cestě své, jak píšeš. Kult mládí je asi hlavně pro lidi, co pro vzhled nevidí. Spíš mi přišlo drsné napsat, že pokud tohle a tohle nestihneš do třiceti, jsi vyřízená, protože jsi pokazila nejlepší dobu svého života. wtf? Asi je to na delší článek:) Moc Tě zdravím, ať se lístky sakury jemně vznášejí Tvou krajinou..

 • udvouverunek

  Jo, je to tak.
  Nevím, jak to děláš, ale jdeš mi vždycky tématem článku k mé aktuální náladě a rozpoložení. Konkrétně jsem v poslední době dostala několikero nabídek, některé jsem toužila dostat už dřív a některé jsem ani nečekala, ale skoro bezhlavě se vrhám do všech, protože si říkám, kdy jindy to zkusit když ne teď? Jediné, co mi tak trochu chybí, je víc času – mám pocit zběsilého tempa a stejně nic moc nestíhám :D
  A souhlas i v dalších bodech :) Zrovna se převlíkám do běhacího a jdu běhat (jen fitko mě nespasí a úklid v bytě taky chvíli počká), baleríny mám (snad) už na cestě (ach, ten slastný pocit objevení maximálně pohodlných bot padnoucích jak ulité, které jsou navíc krásné, ale na funkčnosti nepostrádají nic!) a po chřestu se musím podívat, ten mám moc ráda.
  Pěkné a pohodové jaro i vám, dámy! Ať vám vše vychází, jak si naplánujete ;-)
  Verunka

  • Femme Fatale s Bohyní

   Ahoj Veru, děkujeme! Gratuluji k nabídkám i odvaze se do všeho naplno vrhnout a moc držím palce! A kde se, prosím Tě, shání pohodlné, avšak krásné a funkční balerínky? Stále se mi ještě nezahojila noha z nových mokasín, takže hon za ideálními botkami pokračuje:) FF

  • udvouverunek

   No prosímtě, před rokem bych to vůbec neřekla ale padlo to na mladší sestry Melissek Mel! Ten matroš ve mně prve vůbec nevzbuzoval důvěru, ale od podzimka, kdy se mi jedny zalíbily, je zkouším už po několikáté a s převahou o několik tříd válcují jakékoliv jiné balerínky od libovolné jiné značky ;) Takže se těším a doufám, že z té Anglie dorazí co nejdřív! Mokasínky mají letos v nabídce taky nějaké, tak koukni… i když zrovna ty bych v plastu (gumě… co to vlastně je zač?) nechtěla, kůže je kůže.
   A dík ;) Jestli se z toho do července nezcvoknu nebo neumřu vyčerpáním, tak budu fakt happy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *