Co se mi líbilo

Das Bombshell

(Boh) Miluju Ellen DeGeneres a její show – překvapivě nazvnou Ellen’s show, že… Je vtipná, úžasná, stejně jako Oprah rozdává dary divákům u televize i ve studiu a všechno co udělá je prostě k popukání. Odbírám její show na youtube a většinou si ji pouštím před spaním. Dneska se mi obzvlášť dobře vstávalo. Usínala jsem totiž po shlédnutí Das Bombshell. A to v člověku zanechá otisk. Myslím, že tohle video je vhodné pro jakoukoliv denní dobu. Vzhledem k tomu, že žádná dobrá show tu není, hodnám se vypracovat do Elleniných kvalit a ovládnout českou TV. Protože si zasloužíme kvalitní zábavu. Kraus je za zenitem a chce to někoho nového a báječného jako je Ellen nebo třeba já. Navíc tenhle formát je bomba. Das Bomb-shell!

Mimochodem, Sofia Vergara je taky pěkný řízek! Hezký den všem!

 

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

2 komentářů

  • anewy

    Ellen je fantastická, když si někdy večer pustím nějaký díl její show, je mi jasné, že pak kliknu na další a další a nepůjdu spát brzy. Je vtipná nějakým úplně přirozeným způsobem a navíc tak pohotová ! Už se těším, až Bohyně ovládne český televizní rybníček s show tohoto formátu :-)

    • mydve

      Beru tě za slovo. Jsem taky pohotová, jen mužům to ze začátku přijde okouzlující a po delší době otravné :-( Hihihihi ale ostatní se baví.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *