10 důvodů

10 důvodů proč se těšit na podzim

(FF) Trápí vás, že je léto už za námi? Ale no tak, podzim není tak špatný! Zde je mých deset důvodů, proč se těšit na podzim.

1. Příroda je na podzim krásná. Tedy příroda je krásná vždycky, ale to barevné listí, ranní mlhy nad řekou, dozrávající hrozny a padající kaštany, to je prostě paráda.

2. Vycházejí nejtlustší čísla módních časopisů a začíná nová módní sezona. Takže hurá do obchodů pro zářivé svetříky s límečkem, vínové kabelky a vysokánské boty se zrcadlovými podpatky. A nikdo nemůže říct ani popel, že jste servaná z nákupů a kreditka je vybílená tak rychle, že ani brečet nestihne.

3. Člověk mnohem víc ocení teplou postel, hrnek čaje, oheň v krbu, teplo domova. Vířivku, pečené kaštany a svařák. A vždycky se dá někdo sbalit na ten starý laciný trik, že je vám zima na nohy (ruce, nos a jiné části těla podle odvahy a fantazie..).

4. Všechno se zklidňuje. A to v tomhle roce Draka potřebujeme všichni.

 5. Startují nové série našich oblíbených seriálů. A seriály nové! A začíná divadelní sezóna! A výstavy. A po kultůře se jde vždycky do hospody. Na jedno, samozřejmě.

6. Vinobraní. Burčákobraní. Zvěřina. Poutě a posvícení. Prostě gurmánský ráj. A nově nakoupené svetry krásně zakryjí vzdouvající se pandírko.

7. Spadané listí. Když jste šťastní, můžete ho dětinsky rozhazovat a výskat, když jste naštvaní, bezvadně se do něj kope.

8. Můžete o víkendu klidně zůstat v posteli, celý den se válet, rozhazovat křupky po dece a dívat se po stopadesáté na Friends with benefits, protože nemáte pocit, že vám utíká letní festival, grilovačka, party a všechna ta fun in the sun.

9. Začíná spousta nových kurzů. Na kurzu vaření se s velkým nadšením  naučíte svíčkovou, a s ještě větším ji na salse vytančíte. Na józe si můžete konečně postavit hlavu anebo můžete k radosti všech sousedů začít hrát na nějaký hudební nástroj. Obzvlášť doporučované jsou bubny, trombón nebo dudy.

10. Je čas vybírat zimní dovolenou. A těšit se na ni!

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

10 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *