Tasted On Us...Aneb vyzkoušely jsme

Vyzkoušely jsme – Ivo Toman

(Boh) Jistě, nevyzkoušela jsem Ivo Tomana tak, jak by si asi někdo představoval, ale vyzkoušlea jsem jeho knihu, druhou si koupila a zhlédla maximum videí, co se dalo. Tenhle člověk mě nadchnul. Jeho knihy jsou přímé, ostré jako břitva a pracují s fakty i emocemi čtěnáře.
Je vědecky dokázáno, že své IQ prostě nezvednu, i kdybych se na hlavu postavila. Ale své EQ mohu každý rok zvýšit až o 10% (jak a kdo na to přišel, netuším, ale když něco děláte, výsledky by se měly projevit, nebo ne?). IQ je tradiční inteligence, ale EQ je naše vnitřní emoční inteligence. A tu můžeme ovlivnit tím, že na sobě budeme pracovat. Ono je totiž jedno, jak moc jsem krásná jak ta slavná modelína, když jste nesnesitelná, nevyrovnaná a otravná. Stejně tak pokud budu nafukovací prskavka, co dělá kolem všeho scény a uráží se i na „Dobrý den, přeji“, mé vzdělání mi nepomůže a má nízká emoční inteligence mě vždycky zradí. A to já nechci. Nechci ostatní otravovat a dělat sobě i jim ze života peklo, jen proto, že jsem vnitřně nevyrovnaná.
A tak na sobě pracuji. Již několik let.  Vlastně zvolna uzavírám svou dekádu zvyšováni emoční inteligence (čili dotahuju to na 100%) a můžu vám říct, že je to bezva pocit. Vidět, že ta stará Bohyně by se při sebemenší blbině lítostivě rozplakala, nebo vytvořila dusno a skandál, případně považovala každý šepot za pomlouvání její osoby, ale ta nová, o 100% lepší, je v klidu a pohodě a její okolí taky, tohle vidět a uvědomit si je prostě nádhera. (OK, je to trochu přehnané, ale určitě všichni znáte pubertální vnímání sebe samé a hlavně světa kolem sebe).
V současné době jedu na zdokonalování své osobnosti (jako by to snad ještě šlo…zasmála se afektovaně) podle Ivo Tomana. Jednoho z nejlepších kaučů v ČR, který překonal Touretteův syndrom i systém českého školství, jež ho podle svých měřítek označoval za téměř mentálně postiženého. Ivo Toman dokázal svou firmu dotáhnout tak vysoko, že teď on, chlapík z Ostravy, se zvukovými i pohybovými tiky na požádání (a zaplacení) radí jak být úspěšný, jak zhubnout, naučit se cizí jazyk nebo přestat kouřit. Prostě jak zvítězit ve všem, co Vás napadne. A hlavně jak zvítězit sám nad sebou. Pokud nechcete investovat do knih nebo motivačních CD, doporučuji jeho TV na streamu, kde probíhají rozhovory o úspěchu s úspěšnými lidmi, jakými jsou majitel frenčízy RE/MAX, ředitel a majitel Student Agency, ředitel České pojišťovny nebo majitel Agrofertu Holding. Když překonáte tiky a velmi silný ostravský přízvuk, můžete třeba touto cestou začít na sobě pracovat a motivovat se. A věřte mi, že se výsledky dostaví!

Follow on Bloglovin

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Jeden komentář

  • Goldie

    Velmi silný ostravský přízvuk….:D :D To mě rozesmálo, jako holka z Ostravska bych to označila maximálně jako lehký….
    To neberte jako kritiku, váš blog je můj nejoblíbenější :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *