Rychlé tipy aneb Čím žijeme

Rychlé tipy

Musíte, prostě musíte…

…vynechat:
Suchý šampon se asi nestane naším kamarádem a z koupelny přetékající kosmetikou bude bez milosti vypráskán. Já jsem mu dala šanci jednou, kdy jsem spěchala na narozeninovou oslavu a pro samé shánění dárků a květin (ano, bylo to na poslední chvíli of course) jsem ho vzala na milost. Mastné vlásky sice na pár hodin povyskočily a bujně předstíraly, že jsou čerstvě umyté, ale na sklonku odpoledne bylo jasné, že jsem hlava nemytá. Už mu šanci nedám. Na opětovné šance není v mém věku čas anyway, že. Co si budeme nalhávat. (FF)

Zkouším kde co a kde koho…ehm, ehm. A tak jsem vyzkoušela i ten zpropadený suchý šampon. Tři dny jsem ho vyčesávala z vlasů. Byly hnusné, šedivé a vypadala jsem jako mlynářovic dcera. Takže Timotei suchý šampon letěl do koše. Koupím si ho až na Halloween. To budu in. (Boh)

…rozhodně vyzkoušet:
Naopak s jásotem do naší koupelny vítáme Mary-kayprodukty na ruce Mary Kay. Jak peeling, tak krémy. O naší posedlosti mazáním asi tušíte (everyday story: “Maž se, kurva, nebo se nevdáš!” a “Můžeme vyrazit až za pět minut, až mi nohy nebudou prokluzovat v balerínkách?!”), takže MK nám přišla do ruky právě včas. Peeling je příjemný a brusný, krémy voňavé, rychle se vstřebávající a ručky hebké a sametové. Už nejsme jako pradleny a přadleny! Už se můžeme vodit za chlapci za ruce a něžně se dotýkat. Ne? (FF)

Jasný! Doteky jsou důležitý! Sundej triko, námořníku! (Boh)

…udržet si léto v duši:
Pořád dokola posloucháme italské songy (ty po půlnoci bývají dosti tklivé:), obdivujeme Beyoncé, jíme grilovanou zeleninu a pijeme italské víno. Léto nás asi ještě nepustilo. (FF)

Nebo my jeho. (Boh)

…nebrat:
Hnusy jako jsou prošívané vestičky (to jako nemáte na rukávy?), divné koženkové úkazy a prostříhávané rádoby kreativní kozačky prostě neberte. Je to hnus. A to že jsou pořád v obchodě jen znamená, že jich bylo vyrobeno víc, než mělo a teď se jich snaží obchodníci zbavit – za každou cenu. Nechte se inspirovat a kupte si něco ze světa. Začněte třeba jen Voguem, nápady na super kombinace se dostaví. (Boh)

…koupit:
Psaníčka s ikonami, barevné kožešiny, překrásné botky. A ty barevné kombinace! A rtěnky! A vůbec! Kupte si Vogue! Vogue! Vogue! (Zářijové číslo má jen 900 stran… :-) FF+Boh

4 komentářů

 • Katy

  Já se teda suchého šamponu musím zastat. Sice nemám ten od Timotei, ale jiný, takový modrý ve spreji. Ani moc nestál. Vlasy nijak nemastí a ani je nedělá šedé, naopak je zesvětlí, takže vypadají čisté. Mám blond vlasy, na těch to vypadá dobře. No a prošívaná vestička je na koně jako dělaná! Mám jednu od Ralfa Laurenta. Přivezla jsem si ji z NY a je super. No v čem byste chtěly hrát polo?! :D A psaníčka s ikonami mi přijdou děsně kýčovitý, ale každý má jiný vkus :) Co člověk, to názor, to já zkušenost. Jinak kolekce Dolce Gabanna je povedená. Mám tam vyhlídlou sukni a šaty. Po advokátních zkouškách se tam budu muset vypravit ;)

  • mydve

   Ano, Katy – prošívaná vestička na koně. Na koně. Jediný kůň v Praze je na Václaváku… proto nechápu, proč to do města někdo nosí :-) Takže tě moc chválím, že TY jsi stylová. Ostatně jako vždy. Kýč existuje jen v pojetí evropského vnímání krásy a vkusu, zbytek světa pojem kýč nezná, a já se rozhodně kontinentálně omezovat nenechám, takže s praníčky nesouhlasím. Ale nikomu nenutím. :-) Ve Vogue je vše. Ikony i decentní verze. Ale tahle Givenchy s černou Madonnou je moje velká favoritka :-) Držím palce u advokátek. Už jsi zjistila všechno o zkoušejícíh? Boh

   • Katy

    Asi pošlu miláčka pro Vogue, ale budu si ho muset nechat až po zkouškách:) Děkuji za palečky, budu je potřebovat :) O zkoušejících už informace mám. Včera jsem dopsala poslední písemnou zkoušku. Nyní za 14 dní mě čeká ještě ústní, ale té se tolik nebojím. Nejvíc jsem se bála písemky z tresta :/ Už jsem hodně unavená a moc se těším až půjdu po zkoušce na nákupy nějakých pěkných hadříků :D Nevěděla jsem, že i Givenchy se inspiroval Madonnou :/ To je ta přemíra učení a novinky v módě jdou stranou. Však já to ale dohoním! :D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *