Inspirace,  Móda,  Tasted On Us...Aneb vyzkoušely jsme

Čelenky na ples


(Boh) Ráda bych upozornila na naši známou, Karolínu Malečkovou, velmi zručnou a talentovanou výtvarnici. Kromě oblíbených kočičích polštářů a nádherných loutek umí Karolína také neuvěřitelné čelenky-na sport, na doma, na večer i do společnosti, kterým pracovně říká fascinátory. S Fatalkou máme několik jejích výtvorů a vždy ohromujeme širokou i úzkou veřejnost. Záleží jen na vás, jestli si vyberete něco extravagantnějšího nebo jen tak usedlejší verzi do pracovního procesu. Myslím si, že v období plesů a večírků se vhodný originální šperk hodí a ceny jsou z našeho pohledu více než příznivé. Minimálně pokud srovnávám s průmyslově vyráběnými cetkami z H&M a nebo s jinými desinovými obchody. Ovšem cetky může mít každá. S fascinátorem od Karolíny se z vás rázem stane originál a rozhodně zaujmete každého muže, ale i ženu a o to většinou jde, ne? (maleckova.karolina@seznam.cz)


Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

4 komentářů

  • Verunka

    Sice od jiné tvůrkyně, ale pár čelenek také vlastním. Na fascinátor jsem si zatím netroufla… asi budu muset začít chodit víc do společnosti, kde by se unosil.
    Karolína je šikovná! Přidávám si do Oblíbených :)

    • Femme Fatale s Bohyní

      Není zač! Mně zase baví tvůj blog. Je super, akorát jsem pořád nic nezkusila uvařit. Možná je to tím, že zrovna nemám funkční kuchyň. :-) Nicméně, dobré zboží se chválí samo, ale v téhle době není nad pořádný marketing, že?:-) Mám doma tykadlovou čelenku z korálků, kterou hrdě nosím na každou party. A světe div se, všichni si pak berou na Karolínu číslo. Taky to byl mega úspěch na svatbě mojí příbuzné. Nevěsty vypadají božsky a neobvykle. Vřele doporučuju! (Boh)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *