Inspirace,  Móda

Thrift shop – VIP 2nd Hand Shopping Vol. 7

second hand(Boh) Dlouho jsem o tom chtěla napsat, ale pokaždé jsem to nějak prošvihla nebo zapomněla, prokrastinovala… Prostě nebyla vhodná chvíle. Ale teď se to pěkně sešlo. Nechci zaplavovat blog svojí obsesí pro muže, kteří mají co říct a občas to dokáží i zrýmovat, takže vždycky vymýšlím nějakou záminku,  jak napsat o dalším hudebním objevu a nenaštvat čtenáře…no jedna záminka pro prezentaci Macklemorea by se našla.
V pátek a v sobotu bude na Kulaťáku secondhand akce – u super holek, v super bytě. Tenhle byt jsem si původně chtěla pronajmout, ale neměl topení a mezi obývákem a kuchyní byla malá místnost s vypolstrovanýma stěnama a malým okýnkem, což mě fakt děsilo. Nicméně holkám to nevadilo a byteček (asi 150m2) si vymalovaly a pěkně zabydlely. A teď v něm pořádají privite shopping. Něco jako home pop-up. Minule jsem tam dost nakoupila a tentokrát to nebude jiné. Pokud na mě budou mít velikost. A pokud přiletím do Prahy včas. Nicméně i tak vřele doporučuju. VIP Secondhand Shopping Vol. 7 – info z facebooku. A samozřejmě k tomuto tématu se ideálně hodí jedna super píseň od super kluka. Protože evidentně dneska je všechno super. (Vyjekla na hotelovém pokoji s prapodivným francouzským přízvukem…)

Na Hutích 11, Praha 6, 160 00 pá – 13-19h, so – 10:30 – 16h

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Jeden komentář

  • U dvou Verunek

    Zas to nestíhám, marná sláva, tahle akce je mi evidentně nadosmrti odepřená :( Ale jednou, jednou to vyjde. MUSÍ! A do tý doby teda poctivě přelousknu tohohle chlapíka. Zatím mě chytil hlavně muzikou, tak očekávám zázraky i od těch textů ;-)
    Verunka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *