Co se nám honí hlavou

Afirmace (co mě zachránila)

(Boh) Merkur si se mnou opět zahrává… Nepřijeli mi v šest ráno stěhováci, nemám židle z Roudnice, přišla jsem o všechny kontakty, mám nepořádek kam se podívám, bohužel už nemám ani sílu, ani finance na to, abych se vším nějak rychle pohnula, holicí strojek je zabalen kdesi, takže jestli ho nenajdu do konce týdne, budu si muset v Obi půjčit křovinořez. Oblečení je strašně zmačkané, ale žehlicí prkno jsem ještě nepřevezla, v pytlích se hromadí špinavé prádlo a i když je pračka zapojená, bez sušáku se do praní pouštět nebudu. Do toho všeho nepořádku přece nebudu  věšet prádlo! Budím se v noci nad vidinou stohů spisů, které rostou na všech stolech u mě v práci, cítím se strašně sama a jediné, co si přeju, abych už byla přestěhovaná a všechno to už bylo za mnou. Aby se vrátil Ken a já už nebyla v tom obrovském bytě sama a hlavně aby se objevil někdo, kdo bude vedle mě v mé orientální ložnici usínat. Nechci už spát sama. Kdykoliv liju čistící prostředek do kbelíku, přemýšlím, jestli bych si neměla dát frťana. „Octový Frosh nebo Levandulový tekutý písek?!“
Ve své podstatě se strašně lituju, protože to všechno jsou jen krátkodobé obtíže, které se vyřeší. Prádlo se vypere, na spisy se odpoví, rozhodne, usnese, Ken se vrátí a já najdu někoho, vedle koho budu usínat a buďme upřímní, není nic snazšího než si zajít na depilaci. Ale znáte to, stokrát nic umořilo osla a fňuknout si občas musíte. Navíc když nevíte ani jak dlouho ten osel ještě bude mořen, je to tak trochu…úmorné. (I když chvílemi humorné).

Ze sebelítosti a letargie mě dneska ráno vytrhl vzkaz na FB od skupiny Afirmace. Najednou mám pocit, že vše se děje jak má a že pak bude zase líp. Pokud prožíváte obtížné období, vřele tuto afirmaci doporučuji. Mně pomohla. Minimálně se už nechci otrávit čistícím prostředkem a opět mám chuť vybalovat a zabalovat.

NĚKTERÉ NAŠE PROBLÉMY A UTRPENÍ JSOU ZPŮSOBENY NAŠÍ VLASTNÍ KARMOU A DOKUD NEUPLYNE URČENÝ ČAS, NEZMŮŽEME PROTI NIM VŮBEC NIC. JEDINÉ, CO MŮŽEME UDĚLAT, JE NÉST JE STATEČNĚ SE VZTYČENOU HLAVOU. JAKMILE JE KARMICKÝ DLUH SPLACEN, UVOLNÍ SE TĚŽKÉ OKOVY OSUDU A POMOC, KTERÁ PŘEDTÍM NEBYLA NIKDE K NALEZENÍ, K NÁM PŘIJDE DŘÍV, NEŽ O NÍ STAČÍME POŽÁDAT.

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

2 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *