Tasted On Us...Aneb vyzkoušely jsme

Pochcaný rande

(FF) „Říkala jsem ti, že na netu jsou samí divní lidé,“ zhodnotila má kamarádka vyprávěnku z mého posledního netového rande, které ukončilo mé chabé pokusy seznámit se přes internet.  Nepůjde to. Vkládám svou naději do osudu. Do života. Ale zpátky.
Kamarádka mě varovala už předtím, než jsem se do netového seznamování pustila. Ale pořád jsem si říkala, když jsem já „normální“ a jsem na netu, tak by tam mohl být taky někdo normální, ne? Možná ano, ale mně se ho potkat nepodařilo. Spíš začínám mít pocit, že na netu se seznamují dlouhodobě osamělí, frustrovaní, asociální či nevyrovnaní jedinci. Hned vám vysvětlím proč.

1, Většina se chtěla na prvním rande líbat. Těžko se dám označit se za prudérního člověka, ale tohle pro mě není. Nejvíc mě šokovalo, když se chtěl líbat chlápek, který mě jen dovezl taxíkem z večírku domů. Vážně?! Takhle opravdu ne. Protože pokládám líbání za hodně intimní záležitost. Nebo jsem jednom zestárla.

2, Hodně kluků, mužů i chlapíků si myslelo, že spolu chodíme. Jen proto, že jsme byli na jednom rande, oni se mě pokusili políbit a já se jim líbila. Jestli se líbí oni mě nebo naznačuji, že se s nimi chci už znovu vidět, považovali za nepodstatné. Oni se mnou chodit chtějí a basta. Takže mě zasypávají smskami a pořád telefonují. Když jim znovu oznámím, že nemám zájem, počkají maximálně týden a píší znova. Z smsek typu „Jak se má moje Fatalčička?“ a „Krásné ráno a krásný den“ se mi už chce blinkat.

3, Někteří neváhají bivakovat před mým domem. Dodnes. Je to trochu děsivé.

   Myslela jsem si, že s netovým seznamováním bude problém v tom, že hodně mužům půjde jen o sex. Takové jsem nepoznala. Nebo nerozpoznala. Problém byl v tom, že většině mužů šlo jen o to, aby nebyli sami. Frustrovaní dlouhodobou samotou se snažili mít vztah za kažodou cenu a nehodlali se té naděje vzdát. Bylo to smutné a děsivé zároveň. Ovšem moje kamarádka nedopadla o moc lépe, i když se na rozdíl ode mě seznamuje v reálném světě. V klubu si vyměnila číslo s jedním mužem, se kterým si vzápětí vyšla na rande. Po lahvi vína začíná mladík radostně vyprávět o sexu. Co má rád. Co nemá rád. Jak to má rád.
Vypráví, jak je strašně vzrušující se počurávat. Jak je sexy, když se holka počurá v oblečení. Ech. Zkoprnělá Nikola odchází ven si zakouřit, mladík ji následuje, aby se o pár metrů dál… ano, vyčural. Díkybohu ne v oblečení. Bohužel ne na toaletě, ale prostě venku. Před restaurací. Pár metrů od ní. Nikola už o další čůránkové excesy nestojí, rande okamžitě končí a odchází domů. Muž trvá na tom, že ji doprovodí, aby se s ní před domem rozloučil a udělal co? Ano, opět se tam vyčůral.
Před jejím domem.
Před recepční.
Před kamerami.

A pak že na netu jsou divní lidé…

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

19 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *