Tasted On Us...Aneb vyzkoušely jsme

Jednou to přijít muselo – tetování

Co jiného k třicátinám, než tetování!

(Boh) Ráda bych doporučila tatéra, kterého jsem si, světe div se, našla na internetu. Neměla jsem na něj žádné reference, prostě jsem si do googlu zadala jen „nejlepší tetovací salony v Pze“ a bylo.
Samozřejmě ke konečnému rozhodnutí mi  pomohlo několik znamení, jako byla náhodná procházka kolem salónu, o několik dní později návštěva restaurace, která sídlí naproti a jako tečka za rozhodnutím byl nápis na tričku spolucestujícího v tramvaji, který hlásal název salónu. Samozřejmě v jiném významu., stačí mi přece naznačit, ne? :-)
Jistě, vypadá to šíleně, nemít doporučení a nechat se ovlivnit něčím tak absurdním jako je znamení, ale ono se to vyplatilo!
Tatér Vlado ze salonu Aries Tattoo  je absolutně úžasný. Je to nejen velmi dobrý umělec a zkušený tatér, ale hlavně je vlídný, milý a chápavý, což pro mě bylo strašně důležité. Nakonec jsme se dohodli na originálním návrhu (netoužila jsem po SPZ děvky z katalogu, co bych si nechala vytetovat nad zadek, ani po jarním závitku na předloktí) a když jsme po pár sezeních doladili poslední linky, šlo se na věc.
S ohledem na události týdne minulého (trhali mi stoličku bez umrtvení) mě tetování opravdu nebolelo, jen kolem kosti to trochu štípalo, ale jinak pohoda. Díky kalciové masti se všechno holijo báječně a teď jen čekám na vhodný okamžik (nebo znamení), abych si celé tetování nechala roztáhnout a prodloužit. Potvrdila se mi totiž stará pravda, že jakmile se s tetováním začne, nejde přestat.
(No, snad nedopadnu jako Vladimír Franz.)

  • Celkové zhodnocení: 1+
  • tetování i s návrhem stálo 2000 CZK
  • předem proběhly dvě konzultace
  • doba samotné „práce“ trvala asi 40min
  • k úplnému zahojení došlo za 6 týdnů
    Návrat do salónu jistý!

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *