Tasted On Us...Aneb vyzkoušely jsme

Vyzkoušely jsme – Pop Up Shop 2 Deers

(FF) Chcete se rozveselit v deštivém dni? Vyražte na pop up shop 2 Deers, který se koná dnes a zítra v Ateliéru Prague Art and DESIGN, Atelier Martin TISO, Národní 21, Praha 1 (všední den otevírací doba 14-20, sobota 10-20).
   Byla jsem se v jelínkovém ráji tvůrkyně Kamily Písaříkové podívat včera. Ze zběsilé uplakané Prahy jsem vystoupala do pátého patra do úžasné místnosti s božským výhledem, kde (nevím jak je to možné) z vás všechny starosti hned spadnou a v inspirativním prostředí se můžete kochat jelínky, jelínky a zase jelínky. Na čelenkách, na brožích, náhrdelnících, náušnicích, v geniální kombinaci s kabelkami dara bags, z nichž mě naprosto okouzlila psaníčka. Lidé v ateliéru byli inspirativní a neskutečně milí, občerstvení zdravé a skvělé, drinky s lehkým nádechem vodky osvěžující. Neváhejte a utíkejte se na stádečko třpytivých jeleních krasavců taky podívat!

Více na www.deers.cz.
Šperky jelínků Deers.cz jsou v prodeji v těchto kamenných shopech: Galerie Gask,  Julius fashion shop, La Femme Mimi – Perlová 4, Pour Pour, Mata hari, Galerie Xalibo, Design Hotel Romantick, GIFT SHOP Hotel Intercontinental, Galerie Zlatá Lilie, Tribu

3 komentářů

 • Mademoiselle Suzanne

  Když u nás doma někdo zazvoní, většinou se z nějaké místnosti ozve: “Kdyby to tak byl myslivec na ty jelínky!” Pokud znáte úžasný český seriál Fan Vavřincové Taková normální rodinka, tak víte, o čem je řeč. Pokud ne, vřele doporučuji! Je celý na youtube :)

 • udvouverunek

  Jéé, vy se máte! Já si vždycky výlet na Pop Up Shop naplánuju, ale nikdy mi to nevyjde, vždycky do toho vleze cosi důležitějšího a musím odjet dom (jakože fakt, tentokrát maminka v nemocnici). Tak… třeba příště :) A odešel některý jelínek s Fatalkou domů? :)
  Verunka

  • Femme Fatale s Bohyní

   Odnesla jsem si zatím jen CDčka a tiskové materiály, na zodpovědný výběr kopytníka jsem bohužel neměla čas a jeho výběr je něco, co se nedá podcenit… Takže prohlížím a dumám, který to bude (kteří to budou). Ale hlavně mám velkou slabost pro Envelope, to přiznávám.(FF)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *