Fashion Fascination,  Móda

Výprodeje v Beltissimu

(Boh) Jen bych ráda upozornila na výprodeje v Beltissimu, které začaly už včera. Neměla jsem čas ani náladu se rvát v obchodě o ty nejlepší kousky, ale přiznám se, že dneska a zítra si tour po skvostech Beltissima dám. Osobně mám nejraději obchod na Příkopech, jsem na něj zvyklá, ale dobrý výběr mají i na Chodově. V Arkádách jsem nebyla, ale asi sjedu i tam. Kdo má rád luxusní, pohodlnou, designově vytříbenou obuv, která je navíc kvalitně vyrobená, z těch nejlepších materiálů, vřele doporučuji. V tomto období se dají pořídit jejich botky výhodně. Což mi připomíná, že jsem nezkontrolovala slevy v Geoxu. No, nevadí, kdyžtak dám zase vědět. Slevám zdar!

6 komentářů

 • Vysoké podpatky

  Drážďany jsou fajn, mají výhodu, že jsou blízko a jede se tam skoro celou cestu po dálnici a dájí se udělat na otočku. Výběr je tam určitě lepší než u nás ale Mnichov je zase o pár stupínků výše. Ale je to přece jenom dál a na jednodenní výlet s otočkou to není. Zajímavé zjištění také je, že to co se u nás vydává za luxusní značky tam vedou jako běžné oblečení. Např. značka Hugo Boss je spíše oblečení pro střední třídu než nějaké hogo-fogo oblečení jak to prezentují u nás. “Mám oblek od Bose – to čumíte, co?” :-D
  O kvalitě surovin a jídel by bylo možné napsat samostatnou disertační práci. Když si na to vzpomenu, tak mi vždycky stoupne tep a tlak. ;)

  • Femme Fatale s Bohyní

   Ano, ano, pamatuju si, že když jsem pracovala pro Francouze, tak jsem se nestačila divit, že mají skoro všechno Hugo Boss, ale ve své podstatě se jednalo o obyčejné věci, třeba tílka, která vypadala jako z H&M a taky se k nim tak chovali. Stejný přístup jsem zažila s LV kabelkami v Miláně. Postarší bohaté Miláňanky je měly na nákupy. Prostě v nich nosily brambory. A peníze a doklady měly v Pradě nebo Ferré. Louis Vuitton se taky pořádně přeceňuje. Ovšem o kvalitě jídla nemůžu diskutovat, jsem pak tak vytočená, že je to se mnou k nevydržení. Mimochodem, co je to tavený sýr? Jako že fondue? No to asi ne. Vypadá to jako pasta na zuby nebo pleťová maska a tak to i chutná.

  • Femme Fatale s Bohyní

   Mám 41, takže to taky nebylo easy, ale nakonec jsem si, jak by pravil můj otec, “našla svojí parketu” v Arkádách, kde byl velký výběr snad všeho. Dokonce v Geoxu už měli i oblečení. To tu dřív nebylo. Taky mají super pánské, ale o to asi tady nejde, že? (Boh)

   • Vysoké podpatky

    Tak abych řekl pravdu, na pánské oblečení s velkým výběrem a za super ceny jezdím už léta do Mnichova. Udělám vždy tak dvakrát třikrát za rok takovou menší trestnou výpravu a vyrazíme na nákupní víkend tam. Kromě toho, že tam mají většinou celou kolekci ve všech číslech a ne jeden kus jako tady, tak jsou i o 30 – 50% levnější. A navíc se umí prodavači chovat, a co je hlavní – umí poradit a nenutí Vás koupit něco v čem vypadáte jako v pytli slovy: “To Vám ale úžasně sekne.” jen aby něco prodali. A to i muži. ;)

    • Femme Fatale s Bohyní

     Souhlas! Nevím, kdy se český zákazník odnaučí ostychu a prodejci s díky hodí předražené šunty na hlavu. Osobně nakupuji podle příležitosti a podle toho, kde jsem bydlela nebo kam jsem se vracela. Takže Brusel, Miláno, Ženeva a tak. Vždy bylo levněji a milo kdekoliv jinde než v Praze. Celá rodina jezdí pravidelně do Drážďan, nakupují tam i jogurty a maso… Mnichov zní dobře! (Boh)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *