Rychlé tipy aneb Čím žijeme

Rychlé tipy – kontajnery, běhání a tak…

1 kontejnery-Plzen-e1367999512727(FF) Musíte, prostě musíte:

– navštívit
festival Kontejnery k světu, což je jedna z největších kulturních akcí ve veřejném prostoru, co u nás kdy byla. Když se někdo (v tomto případě občanské sdružení K světu) snaží oživit veřejný prostor, měli bychom tuto 1 kontejnerybohulibou aktivitu podpořit. Festival navíc podporuje ekologickou dorpavu po městě a ukazuje zajímavé ldii a projekty, kteří jinak zůstávají schováni za zdmi domů. My určitě vyrazíme na Karlák do Fahionbook čítárny, na Folimanku na open Mic a Bohyni tipuji na povídání o urbanismu Dejvic v kontejneru číslo 31, n’est-ce pas? (odkaz)

– najít si
čas sednout si pod rozkvetlé kaštany na jedno malé vínko

– se těšit
na premiéru Velkého Gatsbyho tak jako my! Krásný příběh, krásní lidé, krásné šperky a móda. Chceme snad od květnové návštěvy kina něco víc?

a taky na báječné soutěže o skvělé dárky, které pro vás chystáme.

– konečně začít
běhat. Běhají všichni. Všichni! Výjimku vám milostivě uděluji, pokud máte alergii (ano, Bohyně, vidím, jak se urputně hlásíš, až se zalykáš), nemocná kolena nebo kocovinu, případně všechno najednou.

 – zmoknout
v jarním dešti. Mně se to během týdne podařilo hned pětkrát. Na omlazení a krásu to zatím vliv nemělo, ale já ten správný májový deštík vychytám. Na konci měsíce mě nepoznáte, pche!

– vyrazit
na výlet na místo, na kterém jste ještě nikdy nebyli. Amerika, Svatý Ján, Bezděz nebo Šumava, to je fuk. Hlavně aby to bylo nové.

– vynechat
balerínky bez pevné podrážky, ze kterých vás na konci dne budou pekelně bolet nohy, v horším případě i hlava. Nebrat.

A taky deprese z plavkové sezony a rychlodiety. Vážně to ještě někoho zajímá? Jste zdravá a šťastná? Tak na řešení blbostí nemáte čas, viďte. A pokud vás plavky, postava, diety a podobné evergreeny letních vydání časopisů nějakým způsobem OPRAVDU trápí, už dávno jste s tím něco udělala. Všechno ostatní jsou jen výmluvy.

Follow on Bloglovin
foto: ksvetu, lidovky.cz, raketa.cz, googleimages

Nové články emailem

Nechte si posílat naše články rovnou k vám do schránky.

Nebojte, nespamujeme a z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

10 komentářů

 • udvouverunek

  – těšení na Gatsbyho – check! jdu ihned, těším se jak malá :) někdo se mnou? ať nemusím zas sama…
  – zmoknout v jarním dešti – check! zrovna tuhle s tatínkem cestou z večeře… příjemný večer
  – kaštany/šeříky/střemchy/cokoliv kvetoucího s vínkem – hmm, spíš každé odděleně, ale ráda napravím – máš tipy kam konkrétně? (hlavně kvůli tomu vínu, ať je to pitelný)
  – vyrazit na nenavštívené místo – check! zrovna tuhle jsem v Praze objevila krásnou celou čtvrť :)
  – balerínky – konečně dorazily ty ultrapohodlné, jsem zvědavá jak se osvědčí, musím vymyslet nějaký celodenní maraton po městské dlažbě…
  – běhání – občas se zadaří, ale teď nabídl fitness trenér, že se mnou půjde běhat (je bývalý reprezentant) a vysvětlí základní chyby, to mi přišlo hodně vstřícný (páč to dělá ve svým volným čase), tak asi půjdu:) ať se mi běhá lépe!
  – soutěž – sem s ní! ;-)
  – depky z postavy a plavek – nevedu! nemá to cenu

  Holky, já vás zbožňuju! :)
  Verunka

 • Lucie

  Poslední bod se mi líbí moc: „pokud vás to opravdu trápí, už jste s tím něco udělala“.
  Běhání je skvělé, pod to se podepisuju. Přidávám vášeň pro kolečkové brusle!

 • Barb

  Ještě doplnění – běhat s prsy o velikosti, ve které už se se nevyrábějí sportovní podprsenky, to taky ne! :-D

 • mfrohlichova

  Bezva tipy! Vínko pod kaštany – jednoznačně ano, Velký Gatsby – ano, ale s obavami, jako Verunka, zmoknout – už se stalo, až na příjemnou hydrataci, žádné změny ve zjevu :), běhat eee, byť i moje nesportovní dcera běhá !!!. A plavková sezona – nějak se to zas přežije :)….Hezký víkend!

 • U dvou Verunek

  Fashionbook zní skvěle, vůbec jsem o tom nevěděla! A na Gatsbyho se těším už nějaký pátek, zároveň mám ale strach. Kostýmy vypadají skvěle, ale aby moc nezmršili tu předlohu… Veronika

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *