Rychlé tipy – kontajnery, běhání a tak…

1 kontejnery-Plzen-e1367999512727(FF) Musíte, prostě musíte:

– navštívit
festival Kontejnery k světu, což je jedna z největších kulturních akcí ve veřejném prostoru, co u nás kdy byla. Když se někdo (v tomto případě občanské sdružení K světu) snaží oživit veřejný prostor, měli bychom tuto 1 kontejnerybohulibou aktivitu podpořit. Festival navíc podporuje ekologickou dorpavu po městě a ukazuje zajímavé ldii a projekty, kteří jinak zůstávají schováni za zdmi domů. My určitě vyrazíme na Karlák do Fahionbook čítárny, na Folimanku na open Mic a Bohyni tipuji na povídání o urbanismu Dejvic v kontejneru číslo 31, n’est-ce pas? (odkaz)

– najít si
čas sednout si pod rozkvetlé kaštany na jedno malé vínko

– se těšit
na premiéru Velkého Gatsbyho tak jako my! Krásný příběh, krásní lidé, krásné šperky a móda. Chceme snad od květnové návštěvy kina něco víc?

a taky na báječné soutěže o skvělé dárky, které pro vás chystáme.

– konečně začít
běhat. Běhají všichni. Všichni! Výjimku vám milostivě uděluji, pokud máte alergii (ano, Bohyně, vidím, jak se urputně hlásíš, až se zalykáš), nemocná kolena nebo kocovinu, případně všechno najednou.

 – zmoknout
v jarním dešti. Mně se to během týdne podařilo hned pětkrát. Na omlazení a krásu to zatím vliv nemělo, ale já ten správný májový deštík vychytám. Na konci měsíce mě nepoznáte, pche!

– vyrazit
na výlet na místo, na kterém jste ještě nikdy nebyli. Amerika, Svatý Ján, Bezděz nebo Šumava, to je fuk. Hlavně aby to bylo nové.

– vynechat
balerínky bez pevné podrážky, ze kterých vás na konci dne budou pekelně bolet nohy, v horším případě i hlava. Nebrat.

A taky deprese z plavkové sezony a rychlodiety. Vážně to ještě někoho zajímá? Jste zdravá a šťastná? Tak na řešení blbostí nemáte čas, viďte. A pokud vás plavky, postava, diety a podobné evergreeny letních vydání časopisů nějakým způsobem OPRAVDU trápí, už dávno jste s tím něco udělala. Všechno ostatní jsou jen výmluvy.

Follow on Bloglovin
foto: ksvetu, lidovky.cz, raketa.cz, googleimages

Příspěvek byl publikován v rubrice Rychlé tipy aneb Čím žijeme se štítky , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

10 komentářů u Rychlé tipy – kontajnery, běhání a tak…

 1. udvouverunek napsal:

  – těšení na Gatsbyho – check! jdu ihned, těším se jak malá :) někdo se mnou? ať nemusím zas sama…
  – zmoknout v jarním dešti – check! zrovna tuhle s tatínkem cestou z večeře… příjemný večer
  – kaštany/šeříky/střemchy/cokoliv kvetoucího s vínkem – hmm, spíš každé odděleně, ale ráda napravím – máš tipy kam konkrétně? (hlavně kvůli tomu vínu, ať je to pitelný)
  – vyrazit na nenavštívené místo – check! zrovna tuhle jsem v Praze objevila krásnou celou čtvrť :)
  – balerínky – konečně dorazily ty ultrapohodlné, jsem zvědavá jak se osvědčí, musím vymyslet nějaký celodenní maraton po městské dlažbě…
  – běhání – občas se zadaří, ale teď nabídl fitness trenér, že se mnou půjde běhat (je bývalý reprezentant) a vysvětlí základní chyby, to mi přišlo hodně vstřícný (páč to dělá ve svým volným čase), tak asi půjdu:) ať se mi běhá lépe!
  – soutěž – sem s ní! ;-)
  – depky z postavy a plavek – nevedu! nemá to cenu

  Holky, já vás zbožňuju! :)
  Verunka

 2. Lucie napsal:

  Poslední bod se mi líbí moc: „pokud vás to opravdu trápí, už jste s tím něco udělala“.
  Běhání je skvělé, pod to se podepisuju. Přidávám vášeň pro kolečkové brusle!

 3. Barb napsal:

  Ještě doplnění – běhat s prsy o velikosti, ve které už se se nevyrábějí sportovní podprsenky, to taky ne! :-D

 4. mfrohlichova napsal:

  Bezva tipy! Vínko pod kaštany – jednoznačně ano, Velký Gatsby – ano, ale s obavami, jako Verunka, zmoknout – už se stalo, až na příjemnou hydrataci, žádné změny ve zjevu :), běhat eee, byť i moje nesportovní dcera běhá !!!. A plavková sezona – nějak se to zas přežije :)….Hezký víkend!

 5. U dvou Verunek napsal:

  Fashionbook zní skvěle, vůbec jsem o tom nevěděla! A na Gatsbyho se těším už nějaký pátek, zároveň mám ale strach. Kostýmy vypadají skvěle, ale aby moc nezmršili tu předlohu… Veronika

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *